id: mupn8d

Wsparcie Psów Szkolenia Rozwój Marzenia

Wsparcie Psów Szkolenia Rozwój Marzenia

Nasi użytkownicy założyli 1 068 109 zrzutek i zebrali 1 164 758 747 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Ania, jestem wolontariuszem wrocławskiej Fundacji Dwa Plus Cztery i od kilku lat wspieram i uczę się rozumieć zwierzęta po trudnych przejściach.

 

Razem z naszymi podopiecznymi i moimi psami rozwijam swój i ich potencjał patrząc z szerokiej perspektywy zarówno na siebie, jak i na nie. Metody, które poznaję, przetwarzam na dostępne dla warunków, w których znajdują się psy np. w azylu, stosując zasadę: "Rób to, co możesz, tam, gdzie jesteś, z tym, co masz."

Każdego dnia zaczynamy naszą podróż po siebie, do siebie i po nasze marzenia.

Niektórzy podróżują ze swoim psem 🙂

Ja podróżuję nie tylko ze swoim, ale także z kolejką fundacyjnych psich serc, z którymi dopełniamy się wzajemnie i swoje lekcje codziennie. Razem z psami odważnie zaglądamy w mroczne, pełne lęków jaskinie, odzyskujemy swój głos, rozpoznajemy emocje i potrzeby, uczymy się wzajemnej komunikacji, uważności, dotyku, oddechu. I stajemy na swoich własnych nogach i łapach.

Zapraszam Cię do mojej przestrzeni serca, w której możemy się spotkać , a potem wyruszyć po inspirację i wspierać się w tych podróżach 😊


Praca w wolontariacie dała początek rozwojowi i projektom "medytAnek" (tu kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC9N96pNDriQSMNwRtbB_S1Q) oraz "W Kręgu Psa" ( tu profil fb: https://www.facebook.com/W-Kr%C4%99gu-Psa-Anna-G%C5%82a%C5%BCewska-102573148294537).

Głowę mam pełną pomysłów, jak coraz pełniej wspierać psy i ich opiekunów takimi działalnościami jak : praca węchowa - nosework, zoofarmakognozja stosowana, dotyk m.in. TTouch, ćwiczenia oddechowe, muzyka, medytacje i inne. Dlatego nieustająco się rozwijam i uczę korzystając ze szkoleń, warsztatów i wszelkich dostępnych możliwości, by czerpać wiedzę i zbierać doświadczenie.


W tym roku w planach mam między innymi dwa poziomy warsztatów komunikacji ze zwierzętami, warsztaty zoofarmakognozji stosowanej, zakup instrumentów i olejków, opracowanie organizacyjne i przestrzenne zajęć węchowych nosework.

Jeśli chcesz pomóc mi realizować moje projekty i tym samym przyczyniać się do poszerzania świadomości wśród Opiekunów Psów i nie tylko, że warto na siebie i swoje zwierzęta patrzeć z różnych perspektyw, jak ważne jest podejście do siebie, oddech i spokój, to zapraszam do wpłaty na zrzutkę.

Za każdą złotówkę, jestem wdzięczna i każda złotówka przybliża mnie do realizacji celu.

To już nie jest kwestia czy..., tylko kwestia - kiedy :)


15go stycznia mam urodziny. Z tej okazji zakładam tą zrzutkę.

To jest dla mnie najlepszy prezent :)

Dziękuję, że Jesteś ze mną :)

Ania

(Szira)


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

KI
Kasia i Magda
113 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PC
Luna
100 zł
ZS
Iwona Rybarczyk
50 zł
DB
Shiri i Bayley
50 zł
MG
Magdalena Gmyrek
50 zł
MG
Gosia G
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AA
Agnieszka
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 6

 
2500 znaków