id: muxzpz

Seria operacji, abym mogła widzieć

Seria operacji, abym mogła widzieć

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 439 zrzutek i zebrali 1 165 463 162 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam na imię Magda. Zawsze pomagałam i chciałabym, aby tak pozostało już na zawsze. Ale tym razem to ja potrzebuję pomocy. A raczej o nią błagam.

Mam bardzo słaby wzrok, zaledwie kilkadziesiat procent możliwości widzenia. Gdy się budzę, nie jestem pewna, czy otworzyłam dobrze oczy. Przestaję widzieć siebie w lustrze. Przestaję widzieć osoby, które kocham ponad wszytsko. Przestaję być samodzielna.

Nigdy nie miałam sokolego wzroku. Zawsze byłam tą, która nosi "denka". Wyśmiewaną w szkole i szykanowaną na osiedlu. Moje poczucie własnej wartości jest mniejsze niż obraz, który mogę zobaczyć.

Wiem, że jest wielu potrzebujących. Ludzi, którzy walczą o życie. Ale moje życie też się kończy. Moja samodzielność. Moja możliwość swobodnego poruszania się. Bez pomocy i bez asekuracji.

Gdybym mogła, to krzyczałabym ze złości i bezsilności. Jestem załamana. Brakiem możliwości zobaczenia tego, co zdrowy człowiek uważa za normalne i zwykle.

Jeśli to czytasz i masz w kieszeni złotówkę, błagam Cię o pomoc. Ta złotówka może uratować mój wzrok.

Seria operacji nie sprawi, że zobaczę na sto procent, nie jest również wolna od ryzyka. Ale jest nadzieją, która trzyma mnie przy życiu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
25 zł
MP
Magdalena Piróg
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków