Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

47 665 zł z 300 000 zł

15%

47 665 zł

z 300 000 zł
15%

Opis zrzutki

Maja 19 lipca 2019 miała wypadek komunikacyjny, w którym doznała ciężkiego urazu czaszkowo - mózgowego. Liczne złamania kości czaszki , oczodołów, strzaskane płaty czołowe mózgu oraz okolica podwzgórza to obrażenia jakich doznała. Przy przyjmowaniu do szpitala lekarz powiedział, że mamy tu dwa cuda: jeden, że został wezwany helikopter na miejsce wypadku a drugi, że dotarła do szpitala żywa. Dlatego chcemy by ten cud się nie zmarnował i mógł trwać dalej ale obecna sytuacja Majeczki jest ciężka- rozwinął się stan zapalny i ropień okolicy zatoki sitowej i oczodołu co wymagało interwencji chirurgicznej. Maja przeszła już 3 operacje w tym plastykę opony twardej aby zatrzymać płynotok płynu mózgowo-rdzeniowego. Majeczka jest przytomna ale na dzień dzisiejszy przestała reagować. Przez kilka dni częstowała cały personel i najbliższych buziakami i uśmiechami jednak od momentu infekcji Maja przestała reagować. Na ten moment najważniejsza jest intensywna i całościowa rehabilitacja aby mogła wrócić do swojej cudownej wersji siebie. Maja dostała się właśnie do 1 klasy liceum wojskowego- to urodzona wojowniczka i jej marzeniem było dostać się do tej szkoły. Jest również uzdolniona muzycznie, ukończyła I stopień szkoły muzycznej w Dąbrowie Górniczej w klasie skrzypiec aktualnie najwięcej czasu poświęca na śpiew i grę na gitarze. Jej marzeniem jest mieć w domu mini studio nagrań. Maja jeszcze nie wie, że czeka na nią niespodzianka - młody artysta kompozytor z Krakowa chce wydać razem z Mają wspólną płytę! Na Maję czeka w domu młodszy brat,rodzice i dziadkowie oraz ukochany pies i kot :) Musimy dać jej możliwość na realizację tych i wielu kolejnych marzeń. Koszty rehabilitacji są ogromne a będzie to proces długotrwały dlatego uruchamiamy akcję pomocy by uzbierać pieniążki na marzenia i rehabilitację! Zapraszamy na grupę dla Mai na fb z nowinkami o jej stanie i licytacjami https://www.facebook.com/groups/680454129141110/

Maja na oiomie leżała miesiąc, potem przeniesiona na oddział neurologii następnie znów oiom i aktualnie na neurochirurgii. Po ustabilizowaniu jej stanu czas rozpocząć intensywną całościową rehabilitację i neurorehabilitację. Na to potrzebne są pieniądze.

rozpoznania z aktualnej dokumentacji Majeczki

Na taką Maje czekamy wszyscy pełni wiary i nadziei.

Zrobimy wszystko by Maja mogła znowu śpiewać swoje ukochane covery!!!

Potrzebujemy Waszej pomocy w przywróceniu naszej gwiazdki do tego stanu !

Chcemy usłyszeć Maje z powrotem, dajmy jej tą szansę

Aktualności1

  • Jutro rano mamy reoperacje plastyki opony twardej aby doszczelnic ja ponownie bo płyn mózgowy nadal ucieka. Trzymamy kciuki kochani! A dziś Maja ruszyła ręką! Może chciała dać kciuka w górę wszystkim tym którzy pomagają? ????

Wpłacający554

 
Dane ukryte
3 000 zł
D
dzialens
1 500 zł
JK
Justyna Kątnik-Prokop
1 000 zł
CT
Christian Tou
1 000 zł
RB
Rafał Buczyński
1 000 zł
TK
Tomasz Kuś
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
OB
Olgierd Batoryna
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
ER
Elżbieta Rudnicka
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze64

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

398 595 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?