id: mwc8t3

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Cheerleaders, Orlando 2023

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Cheerleaders, Orlando 2023

Nasi użytkownicy założyli 1 069 322 zrzutki i zebrali 1 167 625 951 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie!

Każdego dnia pracujemy, by realizować marzenia. Dzisiaj zbieramy środki dla Reprezentacji Polski w kategorii Freestyle Pom Senior na Mistrzostwa Świata 2023 w Orlando.


Cheerleading to mało znana i bardzo wymagająca dyscyplina sportu. Łączy taniec, gimnastykę, akrobatykę. Siła i umiejętności to dopiero początek drogi do sukcesu. Aby osiągnąć szczyt, nie wystarczy być dobrym zawodnikiem, tutaj trzeba minimum dwojga i sztabu osób, które pracują na najwyższych obrotach. My to mamy! Potrzebne jest też ogromne zaangażowanie rodziców i otoczenia - wierzymy, że możemy na Was liczyć!


Od 2014 r. w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca działamy jako Unique Cheerleaders. Zaczynaliśmy od kilku dzieciaków radośnie machających pomponami. Teraz liczymy ponad 110 zawodników, trenujących w 7 formacjach, pod okiem 12 trenerów. Prowadzimy także dwie grupy rekreacyjne dla blisko 40 dzieci. Nasi zawodnicy są członkami Polskiego Stowarzyszeniach Cheerleaders i Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. Każdego sezonu opracowujemy ponad 20 choreografii w kategoriach zespołowych, duetowych i indywidualnych. Od kilku lat niemal wszystkie nasze starty plasują się na podium.

JkaX2FF078Pu86N2.jpgSetki godzin na sali treningowej dały nam przepustkę do reprezentowania Polski w 2017 i 2018 roku na Mistrzostwach Europy w kategorii duetów Cheer Hip Hop. Dzięki temu startowaliśmy na parkietach w Holandii i Grecji. W minionym sezonie po raz pierwszy reprezentowaliśmy Polskę zespołowo w czasie Mistrzostw Europy Cheerleaders, w Atenach.


69kJl43VE4wM3M8z.jpg

Każdego sezonu pracowaliśmy coraz ciężej, by otrzymać powołanie do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata.

W kwietniu 2022 udało się! Nasz seniorski duet Urszula Papka i Wiktoria Doniec zwyciężyły w Mistrzostwach Polski pokonując 12 innych prezentacji. Tym samym otrzymaliśmy nominację do reprezentowania Polski w czasie Mistrzostw Świata 2023, w Orlando.


vJwm4WbTS1G24Kuu.png


Mistrzostwa Świata Cheerleaders, organizowane przez International Cheer Union, rozgrywane są w kompleksie ESPN Wide World of Sports® Complex Walt Disney World Resort. Magiczny świat Disneya połączony ze sportowymi rozgrywkami najwyższej rangi to marzenie każdego zawodnika cheerleadingu.


wbvQr86adEGojUMM.jpg

Teraz kolej na nas!


ZAby wykorzystać maksymalne możliwości i umiejętności kadry zdecydowaliśmy się na zmianę funkcji zawodników tworzących skład reprezentacji. W Orlando staniemy do rywalizacji w składzie:

  • Wiktoria Doniec - zawodnik reprezentacji Orlando 2023. Na co dzień trener grup początkujących oraz duetu Freestyle Pom Junior Młodszy. Zawodniczka grupy Unique PRO. Reprezentantka wszystkich trzech wcześniejszych powołań Klubu do Kadry Narodowej.
  • Julia Czajor - zawodnik reprezentacji Orlando 2023. Trener i choreograf grupy i duetu Freestyle Pom Junior Młodszy. Zawodniczka turniejowa Grupy Unique Pro. Członek Kadry Narodowej w czasie Mistrzostw Europy, Ateny 2022.
  • Urszula Papka - choreograf i trener przygotowania motorycznego kadry Orlando 2023. Członek Kadry Narodowej w czasie Mistrzostw Europy, Ateny 2022.Trener duetów Cheer Jazz Senior i Junior Młodszy.
  • Lidia Stefańska - trener, koordynator wyjazdu na Mistrzostwa Świata. Założyciel i prezes Klubu Sportowego. Trener i choreograf Unique Cheerleaders.

nAlx1C6LFjsd07yY.jpgBy stanąć na wysokości zadania, zatańczyć przed międzynarodową komisją sędziowską i rywalizować ze światową czołówką Cheerleadingu, potrzebujemy wsparcia finansowego. Już 17 kwietnia wylatujemy z Warszawy reprezentować reprezentować Polskę. Do głównych kosztów tygodniowego wyjazdu należy:


  • zakup biletów lotniczych 17 000 zł
  • koszt hotelu (7 nocy) 20 000 zł
  • wyżywienie i komunikacja na miejscu 8 000 zł
  • opłaty startowe i licencja muzyki 3 000 zł
  • zakup strojów 2000 zł


Rodzice zawodniczek pokryli koszty treningów, warsztatów, strojów turniejowych. Ponoszą także bieżące wydatki związane z ciągłym uczestnictwem w turniejach w całej Polsce. Potrzebujemy dalszego wsparcia przy realizacji najważniejszego startu w naszej historii. Wszelkie koszty związane z przygotowaniami i wyjazdem pozostają po naszej stronie i nie są finansowane przez Związek Sportowy.

TskeQ0iSDkUBbnrI.jpgWierzymy, że nasza ciężka praca zostanie doceniona przez wiele osób, nasze rodziny, przyjaciół i sympatyków Klubu. Każda wpłata zbliża nas do wyjazdu. Jesteśmy pewne, że możemy godnie reprezentować gminę i kraj.


Koniecznie zobacz prezentację, która przyniosła nam powołanie!


Orlando tuż - tuż! Jesteśmy gotowi do ponownego założenia biało-czerwonych barw!
bxn5plp5shZh0tW4.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Gadżety Klubowe
Zestaw trzech gadżetów klubowych:-kalendarz biurkowy 2023 -smycz-kubek z nazwami wszystkich składów trenujących w sezonie 2023
200 zł

Kupione 4 z 5

Zakończona

Wpłaty 48

AN
Asia cz
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MD
Magda
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IS
iza
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
88 zł
MM
Monika Malaca
90 zł
IL
Magdalena
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków