id: mwd8fw

Wielkanocna Paczka Brata Alberta dla Potrzebujących

Wielkanocna Paczka Brata Alberta dla Potrzebujących

Nasi użytkownicy założyli 982 792 zrzutki i zebrali 1 005 808 486 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

z8bd1faf94ebb5d0.pngNiesiemy pomoc głodnym, ubogim i osobom w kryzysie bezdomności – teraz również naszym sąsiadom z Ukrainy.

 

Udzielimy pomocy KAŻDEMU, kto o nią poprosi.

 

W ostatnim czasie oczy całego świata zwróciły się w stronę naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Pamiętajmy jednak o naszych Podopiecznych, którzy również potrzebują pomocy. Jesteśmy po to, aby nieść wsparcie i nie możemy dopuścić do tego, by w pędzie dobroczynności kogoś pominąć.

l47d3188e7a0eece.pngNie każdy ma tyle szczęścia, by pozwolić sobie na suto zastawiony stół podczas Wielkanocnego śniadania. Chcemy dać każdemu, kto tego potrzebuje poczucie wsparcia, dobra i przede wszystkim – przywrócić wiarę w lepsze jutro.

c2204338f04c8012.png

Naszym celem na nadchodzące Święta Wielkanocne jest rozdanie osobom w kryzysie ubóstwa 200 świątecznych Paczek Brata Alberta, w których znajdą się m.in.: wędlina, słodycze, jajka, majonez, chleb, świąteczne ciasto, pierogi, makaron, barszcz, pasztet, masło, sałatka i inne produkty spożywcze, które pozwolą na przygotowanie wielkanocnego posiłku.

z519631731813e72.pngKażda paczka będzie miała wartość około 100 zł.

Przed wręczeniem Wielkanocnych Paczek Brata Alberta zaprosimy naszych Podopiecznych do wspólnego, ciepłego posiłku, który dla nich przygotujemy. Razem usiądziemy przy świątecznym stole i spędzimy ten czas w poczuciu wspólnoty.

e1d8530309a60157.pngKażdego dnia przychodzą do nas osoby, które są w kryzysie.

Właśnie teraz zawalił im się cały świat.

Odwiedza nas pan Paweł. Kiedy był jeszcze nastolatkiem musiał natychmiast opuścić dom rodzinny – dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa. Musiał nauczyć się życia sam – nie mając nikogo i dachu nad głową. Dziś jest dorosłym mężczyzną i stara się funkcjonować najlepiej jak potrafi. Za błędy, które zdarzało mu się popełnić będąc jeszcze dzieckiem, musi jednak płacić do dziś. Kiedy po uiszczeniu podstawowych rachunków i kupieniu lekarstw zaczyna brakować mu pieniędzy na jedzenie – zawsze może zwrócić się do nas po pomoc. Nie wychodzi od nas głodny.

j15eceb3a34f0b81.pngPrzygotowując Wielkanocne Paczki Brata Alberta pomożemy osobom takim jak pan Paweł – tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na przygotowanie odświętnego posiłku. Chcemy dać Podopiecznym dobry świąteczny czas, który spędzą w poczuciu spokoju i beztroski.

we0115c483103b6b.png

Pomagamy nieprzerwanie od 30 lat – znamy potrzeby najuboższych.

Wiemy z jakimi problemami mierzą się każdego dnia i czego potrzebują.

Wiemy jak duży wpływ na życie ma posiłek, który dajemy.

Wiemy jak głód odbiera chęć i siły do życia.

Razem możemy nakarmić tych, którzy tego potrzebują.

t001cd4c39954227.png

Koszt jednej takiej paczki to około 100 zł.

 

Z produktów, które znajdą się w każdej z nich, będzie mogło skorzystać około 2-3 osób.


13 kwietnia, podczas uroczystego spotkania z naszymi Podopiecznymi, przekażemy paczki, które z Waszą pomocą będziemy mogli przygotować.

 

Koszt przygotowania wspólnego posiłku, którym poczęstujemy naszych Podopiecznych to około 5 000 złotych – w skład tej kwoty wchodzi zakup produktów spożywczych i koszty eksploatacyjne kuchni.

 

Im więcej osób zdecyduje się wesprzeć naszą inicjatywę, tym więcej osób potrzebujących dostanie od nas świąteczną paczkę. Każda Twoja wpłata da komuś szanse na spędzenie dobrych świąt i pewność, że w tym czasie nie będzie musiał mierzyć się z głodem.

 

Aktualności z życia i działalności Bractwa możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej i profilu FB – zachęcamy!

Zobacz, ile dobrego możemy razem robić!

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 149

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JP
Justyna
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KW
Kasia
AP
Karolina Świerczyńska
100 zł
MM
Mirosław Michalczuk
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!