id: mwkmt3

Pomóżmy Rodzinie

Pomóżmy Rodzinie

20 502 zł 
z 20 000
102%
zakończona
21.03.2017r
208
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 917 060 zrzutek i zebrali 885 038 550 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Zwracam się do Was z prośbą o udzielenie pomocy dla rodziny, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji duchowej, ale i materialnej po śmierci Jadwigi Gruszczyńskiej, która osierociła pięcioro dzieci. Najmłodsze dziecko ma dopiero 9 miesięcy, a najstarsze uczy się w V klasie Szkoły Podstawowej. Mąż pani Jadwigi nie pracuje zawodowo, opiekuje się dziećmi i stara się pozyskiwać środki finansowe, pracując dorywczo. Ja, jako wychowawczyni zwracam się do wszystkich z prośbą o pomoc. Wiem, że dzisiaj wielu boryka się z różnego rodzaju problemami, ale wobec takiej tragedii nie można przejść obojętnie. Apeluję, więc do wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca o wsparcie tej rodziny, która naprawdę na to zasługuje.

Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca i warto się dzielić. W tym przypadku liczy się każdy rodzaj pomocy, a każda złotówka jest naprawdę na wagę złota.

Z nadzieją

Alina Pabisz

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 208

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków