id: mwna8y

Na ratowanie życia Naji

Na ratowanie życia Naji

451 zł
z 1 500
30%
zakończona
30.12.2019r
17
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 013 747 zrzutek i zebrali 1 059 619 384 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Najeczka odeszła. Przestała oddychać, reanimacja nie pomogła. Dokumentacje z leczenia dodam na zbiórkę jak tylko dostane ją na email. Wszystkim wspierającym bardzo dziękujemy.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Najeczka odeszła. Przestała oddychać, reanimacja nie pomogła. Dokumentacje z leczenia dodam na zbiórkę jak tylko dostane ją na email


Najka to ponad 3 letnia sunia( w typie shih tzu) i pilnie potrzebuje środków na leczenie. W wigilię Naja źle się poczuła ,zostało zrobione USG które wykazało zapalenie macicy. Dostala leki do domu i miało być lepiej. 27 grudnia Naja dostała pierwszego ataku padaczkowego , kolejne powtarzały się po kilka minut. Pani weterynarz ( inna niz która robiła USG) stwierdziła że natychmiast trzeba usunąć macice żeby uratować Najcie. W trakcie operacji okazało się że macica jest w porządku , ale zapalenie trzustki później twierdziła że śledziona . Znowu dostała leki i miało być lepiej . Około 3 nad ranem nastepnego dnia ataki padaczkowe wróciły z większą częstotliwością , z jednego ataku przechodziła od razu w drugi. W końcu 28 grudnia trafiliśmy do kliniki w Gdańsku. W badaniach wyszły bardzo znikome ilości białych krwinek , powiększona śledziona, ale nic nie wskazuje jednoznacznie co spowodowało taki stan Naji. Przez noc Naja była wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej ponieważ inne leki przestały uspokajać ataki padaczkowe. Podawane zostały też kroplówki na oczyszczenie organizmu. Czekamy aż Naja się wybudzi , ale jeżeli ataki wrócą będzie trzeba znowu wprowadzić ją w stan śpiączki co wiąże się z ogromnymi dla nas kosztami lub skrócenie jej cierpienia. Jest opcja że po wybudzeniu ataki ustąpią na co najbardziej liczymy ale wtedy Naja będzie musiała zostać w szpitalu co wiąże się z kosztami. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie finansowe w tym ciężkim dla nas czasie.


Nowe wiadomości: Naja jeszcze nie wybudziła się ze śpiączki. Zostało włączone leczenie obniżające cisnienie w mózgu. Trzeba czekać . Szansę coraz mniejsze a koszty nadal rosną.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

TW
Tomasz W
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KW
Klaudia Wedrychowicz
30 zł
NP
Kamila
25 zł
LA
Laura
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KA
Kasia
10 zł
 
Lilianna Hotaj
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
DD
Dyzio
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków