id: mwx9g5

Spełnienie marzeń Eleny

Spełnienie marzeń Eleny

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 452 zrzutki i zebrali 1 161 486 532 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Marzenia rodziców nieuleczalnie chorych dzieci to zdrowie, szczęście, dzieciństwo pozbawione bólu, widok radosnych oczu, przespana noc ich pociech... Marzenia dzieci to całkiem przyziemne sprawy, choćby posiadanie psa czy kota, który będzie towarzyszem w codziennych zmaganiach w walce z chorobą...


Mam na imię Joanna, jestem mamą Eleny, która od wielu lat zmaga się ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Życie z chorym dzieckiem nie jest łatwe; bywa naprawdę ciężko : ciągłe wizyty u specjalistów, diagnostyka schorzeń, pobyty w szpitalu, kolejki do lekarzy, badania wykonywane prywatnie pochłaniające dorobek życia. Niemniej jednak - jestem mamą, nie poddaję się i staję na wysokości zadania. Elena - mimo licznych schorzeń, między innymi: autyzm dziecięcy, mutyzm wybiórczy - ma swoje marzenia. Jest uzdolniona plastycznie. Dlatego też zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc Elenie w organizacji małej wystawy charytatywnej jej prac artystycznych. Jest to jedno z jej marzeń. Drugim zaś, jest posiadanie psa... Córka ma już nawet wybraną rasę: owczarek szetlandzki. Jeździmy na wystawy, czytamy, zbieramy wiadomości, rozmawiamy z hodowcami po to, żeby dobrać psa odpowiedniego - również terapeutycznie, dla naszej córki. Kwota potrzebna na zakup jednego z tych psów waha się od 7 do 8 tysięcy złotych. Wymarzony czworonożny towarzysz działałby jak katalizator kontaktów z innymi ludźmi, ponieważ Elena jest bardzo zamkniętym dzieckiem. Więź, jaką autystyczne dziecko tworzy z upragnionym psiakiem, w przyszłości daje szansę na zbudowanie poczucia bezpieczeństwa i pozytywnie wpłynie na dalszy jego rozwój.


Uzyskane pieniądze ze sprzedaży amatorskich prac Eleny podczas zorganizowanej wystawy umożliwiłby nam, rodzicom spełnienie Jej marzeń.Proszę o pozytywny odzew i wsparcie w spełnieniu marzeń Eleny.


 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Użytkownik niezarejestrowany
5 626 zł
HS
Henryk Saryczew
300 zł
PP
Piotr Policzkiewicz
300 zł
AL
Aleksander
200 zł
DC
Drużyna Cooper Standard
200 zł
MO
Marcin Owczarkiewicz
200 zł
DJ
SKT TIGER BIELAWA
150 zł
DJ
SKT TIGER MASTERS BIELAWA
150 zł
JF
Drużyna Policji Dzierżoniów
150 zł
BL
Bladzi
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Marzenia są po to aby się spełniały. ❤️

    100 zł