id: mx3x9k

Wyjazd do szkoły KSB, doskonalącej technikę jazdy na motocyklu

Wyjazd do szkoły KSB, doskonalącej technikę jazdy na motocyklu

25 zł
z 7 000
0%
zakończona
31.12.2019r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 923 zrzutki i zebrali 1 108 933 199 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!!! Razem z moim ośmioletnim synkiem Kubą planujemy kilkudniowy wyjazd do hiszpańskiej szkoły KSB. Krótko mówiąc, tam szkolą się „najlepsi z najlepszych”. Moja rola taty, będzie oczywiście ograniczona do opiekuna Kuby oraz operatora kamery, gdyż chcemy zrealizować dokument z treningów Kuby w szkole.

Część z Was pewnie wie,

że w tym roku Kuba zaczął regularne starty w zawodach Pucharze Polski Pitbike Supermoto w klasie Stock 90.

Na tą chwilę jego młody debiut wygląda całkiem fajnie, często staje na podium, co niewątpliwie jest wynikiem ciężkiej pracy, licznych treningów ale i wielkiego serducha do motosportu jakim ten maluch dysponuje.

Przed Kubą jeszcze wiele pracy, jednak żeby wciąż się rozwijać potrzebna jest odpowiednia osoba-trener który będzie mógł go właściwie kierunkować,

stąd pomysł wyjazdu

do hiszpańskiej szkoły KSB. Dlaczego za granicę w nie w kraju? Ponieważ tam trenerami są znakomici fachowcy, ćwiczą dzieci od najmłodszych lat, i z tej szkoły wychodzą naprawdę świetni zawodnicy, przyszli mistrzowie.

Stąd ogromna prośba do Ciebie o wsparcie Kuby w tym kontekście, niewątpliwie to w znacznej mierze przysłuży się jego rozwojowi, usprawni go i przyspieszy. Jeżeli uda się nam osiągnąć ten cel, po szkoleniu, planujemy realizacje materiału wideo, jak wygląda proces nauki dzieci w szkole KSB.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

RT
Rybczyński Tomasz
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!