Darowizna na koszty organizacyjne miesięcznika społeczno-politycznego "Nasze Czasopismo" ID: mx5xm8

Darowizna na koszty organizacyjne miesięcznika społeczno-politycznego "Nasze Czasopismo" ID: mx5xm8

10 204 zł z 20 000 zł

51%

10 204 zł

10 204 zł

z 20 000 zł

180 dni

180 dni

do końca

92

92

wspierających
51%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Szanowni Państwo,

    Ruszamy z kolejną edycją Zrzutki - tym razem na numer wiosenny! Serdecznie zapraszamy i z góry dziękujemy za Wasze wsparcie. To dzięki niemu możemy dalej tworzyć, opisywać rzeczywistość, wyrażać nadzieję na lepsze - a być może też przyczyniać się w jakimś stopniu do jej zmiany? Żadne czasopismo nie funkcjonuje bez czytelników, dlatego to do Was zwracamy się o pomoc. Jeśli to co robimy ma dla Was znaczenie i chcielibyście, abyśmy pozostali "na rynku", to zachęcamy do zasilenia naszej Zrzutki. Każda wpłata robi różnicę. Dziękujemy, że jesteście z nami!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witamy Państwa na stronie naszej "nieustającej" zrzutki na wszelkie potrzeby Naszego Czasopisma. Z tych środków finansujemy tematy różne: wydanie kolejnego numeru, wyjazdy służbowe w celu przeprowadzenia wywiadów w innych miastach niż Warszawa, akcje promocyjne, oraz działania w terenie. Bardzo zależy nam na Państwa wspariu, gdyż każda gazeta jest warta tylko tyle, ilu ludzi ją czyta i wspomaga. Jeśli to co robimy, jest miłe Państwa sercu, serdecznie prosimy o zasilenie nas darowizną. Każda kwota, nawet najmniejsza, ma znaczenie i wpływa na efekt końcowy.


Prosimy też o zapoznanie się z nagrodami, które mogą Państwo otrzymać w zależności od wpłaconej kwoty, a nawet od częstotliwości ich wpłacania! Chcemy w ten sposób okazać Państwu wdzięczność i dać Państwu realne poczucie bycia częścią "Naszo-Czasopismowej" społeczności!


mx5xm8-8bca74a1.png


Na początku 2016 roku zaczęliśmy wydawać gazetę w odpowiedzi na otaczającą nas rzeczywistość i upolitycznianie mediów. Nie jest to gazeta Dobrego Sortu, chociaż bardzo byśmy chcieli, żeby i to byli nasi czytelnicy.

Gazetę tworzą profesjonalni dziennikarze i eksperci z różnych dziedzin. Mieliśmy znamienitych gości: artystów, prawników, rzecznika praw obywatelskich, polityków i innych.

Chcemy, aby misja Naszego Czasopisma mogła być kontynuowana. Każda dokonana za pośrednictwem zrzutki wpłata będzie darowizną na rzecz PINIA sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie, spółki wydawniczej, jaką trzeba było założyć, żeby móc wydawać gazetę.

mx5xm8-bb144cc6.png

mx5xm8-c50e9f.png

W podziękowaniu za darowiznę w wysokości co najmniej 50 zł każdy wpłacający otrzyma jeden wybrany archiwalny egzemplarz miesięcznika (poza numerami 1 i 2 z 2016 roku, które stały się ,,białymi krukami" nawet dla nas). Natomiast za darowiznę w wysokości 500 zł darczyńca otrzyma możliwość zamieszczenia jednej reklamy na 1/2 strony w Naszym Czasopiśmie.

Wpłacający92

AL
Anna Lewicka
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ZS
Zbigniew Sarata
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ZS
Zbigniew Sarata
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
G
Grażyna i Dariusz Strzelczyk
50 zł
ZS
Zbigniew Sarata
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze15

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Patronat

Jesteś naszym entuzjastą i chcesz nas wspierać regularnie, wpłacając na naszą Zrzutkę kwotę 20 PLN? W podziękowaniu za Twoją darowiznę, w każdym numerze opublikujemy Twoje imię i nazwisko jako naszego Darczyńcy, dzięki któremu/której numer może się ukazać.

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Chojny Darczyńca

Nasza działalność jest Ci szczególnie bliska i chcesz nas co miesiąc zasilać kwotą 50 PLN i umożliwiać nam publikowanie kolejnych numerów? W podziękowaniu za Twoją chojność, oprócz Twojego imienia i nazwiska, umieścimy w numerze także Twoje zdjęcie, aby każdy nasz czytelnik wiedział jak wygląda chojny Darczyńca, dzięki któremu/której możemy dalej tworzyć Nasze Czasopismo!

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Dowolny egzemplarz archiwalny "Naszego Czasopisma"

W podziękowaniu za darowiznę w wysokości co najmniej 50 zł każdy wpłacający otrzyma jeden wybrany archiwalny egzemplarz miesięcznika (poza numerami 1 i 2 z 2016 roku, które stały się ,,białymi krukami" nawet dla nas).

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Reklama na pół strony!

W podziękowaniu za każdorazową darowiznę w wysokości 500 zł darczyńca otrzyma możliwość zamieszczenia jednej reklamy na 1/2 strony w Naszym Czasopiśmie.

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Opublikujemy TWÓJ artykuł

W nagrodę za każdorazową darowiznę w wysokości 1000 PLN, umożliwimy Ci publikację TWOJEGO WŁASNEGO artykułu na łamach Naszego Czasopisma. Tematyka artykułu może być dowolna. Zastrzegamy sobie możliwość ostatecznego zatwierdzenia treści artykułu, który nie powinien zawierać treści powszechnie uważanych za obraźliwe, oraz nie powinien nawoływać do nienawiści.

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

517 179 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?