Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Darowizna na koszty organizacyjne miesięcznika społeczno-politycznego "Nasze Czasopismo"

P
PINIA Sp. z o.o.
Zweryfikowany przelewem, dowodem osobistym, dokumentami firmowymi / organizacyjnymi

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Patronat

  Jesteś naszym entuzjastą i chcesz nas wspierać regularnie, wpłacając na naszą Zrzutkę kwotę 20 PLN? W podziękowaniu za Twoją darowiznę, w każdym numerze opublikujemy Twoje imię i nazwisko jako naszego Darczyńcy, dzięki któremu/której numer może się ukazać.

 • Chojny Darczyńca

  Nasza działalność jest Ci szczególnie bliska i chcesz nas co miesiąc zasilać kwotą 50 PLN i umożliwiać nam publikowanie kolejnych numerów? W podziękowaniu za Twoją chojność, oprócz Twojego imienia i nazwiska, umieścimy w numerze także Twoje zdjęcie, aby każdy nasz czytelnik wiedział jak wygląda chojny Darczyńca, dzięki któremu/której możemy dalej tworzyć Nasze Czasopismo!

 • Dowolny egzemplarz archiwalny "Naszego Czasopisma"

  W podziękowaniu za darowiznę w wysokości co najmniej 50 zł każdy wpłacający otrzyma jeden wybrany archiwalny egzemplarz miesięcznika (poza numerami 1 i 2 z 2016 roku, które stały się ,,białymi krukami" nawet dla nas).

 • Reklama na pół strony!

  W podziękowaniu za każdorazową darowiznę w wysokości 500 zł darczyńca otrzyma możliwość zamieszczenia jednej reklamy na 1/2 strony w Naszym Czasopiśmie.

 • Opublikujemy TWÓJ artykuł

  W nagrodę za każdorazową darowiznę w wysokości 1000 PLN, umożliwimy Ci publikację TWOJEGO WŁASNEGO artykułu na łamach Naszego Czasopisma. Tematyka artykułu może być dowolna. Zastrzegamy sobie możliwość ostatecznego zatwierdzenia treści artykułu, który nie powinien zawierać treści powszechnie uważanych za obraźliwe, oraz nie powinien nawoływać do nienawiści.

 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij