id: mxehs3

Podaruj Wózek i Uratuj Jedyną Rękę

Podaruj Wózek i Uratuj Jedyną Rękę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 622 zł 
z 30 000
25%
zakończona
28.06.2022r
81
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 911 879 zrzutek i zebrali 873 525 550 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podaruj mi specjalny wózek inwalidzki, który uratuje moją jedyną rękę. Chcę nadal żyć aktywnie! Nie poddam się!

mxehs3-b44a150c.png

Ratunek dla ręki

Miałem 6 lat. W wyniku bardzo poważnego wypadku w rolnictwie prawie straciłem życie. Lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie. Cudem udało się! Przeżyłem. Niestety straciłem całkowicie prawą rękę, a w wyniku urazów wielonarządowych w tym kręgosłupa do końca życia poruszał się będę na wózku inwalidzkim.

Nie poddałem się! Pomimo posiadania tylko jednej ręki staram się być samodzielny i żyć optymistycznie. Staram się być aktywny społecznie i zawodowo. Największym sukcesem było uzyskanie prawo jazdy pomimo wielu trudności jakie się z tym wiązały.

Każdy dzień to walka o zdrowie. Utrzymanie ręki w sprawności - to priorytet. Wymaga to środków finansowych na specjalistyczną rehabilitację. Konieczny jest zakup bardzo lekkiego wózka inwalidzkiego, który znacznie odciąży jedyną rękę. Wasza pomoc pozwoli mi być dłużej samodzielnym i czerpać radość z aktywnego życia mimo wszystko!

Ręka od czasu wypadku poddawana jest obciążeniom jakie w normalnym przypadku rozkłada się na dwie. Może to z czasem doprowadzić do tego że potocznie mówiąc ręka odmówi posłuszeństwa co będzie dla mnie największą tragedią - a tyle już osiągnąłem.

Na zrzutce zbieram pieniądze, które pozwolą kupić specjalny bardzo lekki wózek inwalidzki z napędem na jedną rękę, który w znacznym stopniu pozwoli jak najdłużej utrzymać jedyną rękę w należytej sprawności.

Niestety, wózek jest bardzo drogi kosztuje 30 000 zł, ze względu na jego indywidualną produkcję, użycie najlżejszych obecnie stopów z których jest wykonany. Dodatkowym znacznym kosztem jest przystosowanie aktywnego wózka do napędzania go jedną ręką co jest konieczne aby spełniał on swoją rolę i umożliwiał samodzielne poruszanie się.

Już w tym miejscu, dziękuję wszystkim, którzy wesprą zrzutkę w jakikolwiek sposób czy to przez udostępnienie informacji wśród znajomych lub wpłatę 1zł. Każda najmniejsza pomoc jest niezwykle ważna i warta z mojej strony wielkiego DZIĘKUJĘ!

POMÓŻ MI ŻYĆ AKTYWNIE!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 81

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków