id: mxkbn4

Sprowadzenie ciała brata do Polski

Sprowadzenie ciała brata do Polski

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 307 zrzutek i zebrali 1 165 182 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

POMÓŻMY PAWŁOWI WRÓCIĆ TEN OSTATNI RAZ DO DOMU.

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie w zebraniu pieniędzy na powrót mojego brata ŚP Pawła Mroczkowskiego do Polski.

Paweł był osobą towarzyską z dużym poczuciem humoru,jego pasją była muzyka.W 2016 roku Paweł wyemigrowal do UK za lepszym życiem. Wreszcie mógł powiedzieć że żyje, ciężko pracował ale miał satysfakcję że może w końcu spełniać swoje marzenia.Powrócił do muzyki otoczony grupą przyjaciół, którzy bylo dla niego dużym wsparciem.Niestety po miesiącach od przyjazdu zaczął mieć problemy z nogą. Kilkanaście wizyt w szpitalu z tomografia i wszystkimi badaniami lekarze zapewniali że to NIE NOWOTWÓR TYLKO ZWAPNIENIE MIĘŚNIA które po roku może być wycięte żeby nie rosło na nowo !!

Po 8 miesiącach leczenia lekarze w końcu decydują się na zrobienie biopsji.Wynik dla nas wszystkich był szokiem NOWOTWÓR KOSTNIAKOMIĘSAK st.III na tym etapie z przerzutami do płuc. Operacja za operacją, kilkanaście sesji radio i chemioterapii.Wydawało nam się że mamy szansę to WYGRAĆ.

Od kwietnia tego roku Paweł zaczął zmagać się z wieloma infekcjami, częste pobyty w szpitalu.W czerwcu po pobycie na oddziale intensywnej opieki ,lekarz bez zapewnienia żadnego wsparcia psychologicznego poinformował go że zostało mu 6 MIESIĘCY ŻYCIA !!Paweł kompletnie się poddał,odsunął wszystkich od siebie bo jego duma nie pozwalała żeby inni widzieli jego cierpienie i bezsilność.

Niestety w dniu 24.08.2019 Paweł odszedł od nas.

W NASZYCH SERCACH POZOSTANIE NA ZAWSZE !!!

Bardzo trudna sytuacja materialna rodziny nie pozwala na godne sprowadzenie Pawła do domu. Proszę o pomoc w zebraniu niezbędnych na ten cel pieniędzy i za każdą darowiznę serdecznie dziękuję!

Data pogrzebu jest uzależniona od tego jak szybko zgromadzimy środki. O wszystkim będę informowała.

Justyna Mroczkowska

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!