id: mxstwk

Przeworska zbiórka dla osób bezdomnych w powiecie przeworskim !

Przeworska zbiórka dla osób bezdomnych w powiecie przeworskim !

Opis zrzutki

I AKCJA DLA OSÓB BEZDOMNYCH W POWIECIE PRZEWORSKIM ! Organizatorzy akcji: Karolina Ochab, Robert Balawejder oraz Michał Horbaczek

O co chodzi?

Chodzi o ludzi, których mijamy codziennie na ulicach, często nie zwracając na nich uwagi. Ludzi często pokrzywdzonych przez los, odepchniętych, wykluczonych. Tych, o których najczęściej się zapomina, obok których przechodzi się obojętnie, nierzadko dopowiadając sobie, że przecież sami zgotowali sobie ten los - ludzi bezdomnych.

Kilka osób w Przeworsku cierpi z powodu bezdomności. Ogrom niezaspokojonych, podstawowych potrzeb, najczęściej przerasta możliwości tych biednych ludzi, dlatego właśnie organizuję dla nich akcję pomocy wraz z Karolcią !

Co chcemy zrobić?

Chcę zapomnieć o tym, jak ten człowiek wygląda i co robi, tylko podejść do niego jak do istoty żyjącej i podarować mu UŚMIECH, który dawno już nie gościł na jego twarzy.

Chcę pomóc tym, na których inni patrzą z pogardą, a to przecież ludzie tacy sami jak my - noszący tylko różny bagaż doświadczeń i mający nieco inną historię swojego życia. Chcę im pomóc i chcę to zrobić razem z wami!

Zaproś siebie i znajomych do przyłączenia się do akcji! Dawaj, nie myśl tylko o sobie, ale zrób coś dla drugiego. Nawet jeżeli masz masę problemów - oderwij się od nich na chwilę, a nie pożałujesz!

Jak to będzie działać? AKTUALIZACJA

Akcja rozpocznie się od dziś- 18/12/2018 r. i trwa do 4 stycznia - mamy mało czasu, ale to tylko akcja mająca zachęcić tych ludzi, którzy opisali, że są chętni pomóc w PRZEWORSKU !

Co będę mógł kupić za zebrane środki?

Artykuły spożywcze (jedzenie,wode,chleb,wędliny),

Zestawy higieniczne

Ciepłe ubrania: czapki, rękawiczki, koce.

Wpłacający 29

KM
Kamil Miękina
350 zł
M
Miroslawa
200 zł
MK
Monika Kuryło
50 zł
B
Bolo
50 zł
HI
Hubert i Karolina
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
GM
Gabriela Moskwa
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
G
GABRIELA JAGUSZTYN
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

626 284 zrzutki

i zebrali

376 994 082 zł

A ty na co dziś zbierasz?