id: mxvrs6

Zakup specjalistycznej wanny do porodów oraz koła porodowego

Zakup specjalistycznej wanny do porodów oraz koła porodowego

2 897 zł 
z 175 000 zł
1%
zakończona 24.12.2020r
64 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Personel Oddziału Położniczego naszego Szpitala od dłuższego czasu marzy o tym, by blok porodowy był wyposażony w wannę do porodów w wodzie oraz koło porodowe. Taki sprzęt z pewnością przyczyni się do tego, że przyszła Mama poczuje się pewniej i bezpieczniej, a przede wszystkim będzie rodzić w warunkach zbliżonych do naturalnych.


Akcja "Kobiety Kobietom" to długofalowe przedsięwzięcie społeczne na rzecz szpitala powiatowego w Mikołowie - jego Pacjentek, Mieszkanek powiatu, ale nie tylko. Akcja ta składać będzie się z szeregu wydarzeń i działań skierowanych właśnie do kobiet . Jej celem jest promocja zdrowia wśród Pań oraz realizacja planów związanych z modernizacją oddziału ginekologiczno-położniczego mikołowskiego Centrum Zdrowia, związanych m.in. z zakupem specjalistycznej wanny do porodów w wodzie oraz koła porodowego.

Koszt zakupu wanny do porodu wynosi 45.000,00zł., a koła porodowego 135.000,00zł.

Za zebrane pieniądze w pierwszej kolejności planuje się zakup wanny, a w przypadku uzyskania wyższej kwoty - również koła porodowego.


Poród w wannie jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla przyszłej Mamy, a także łatwiejszy, zarówno dla Kobiety jak i Dziecka, to znaczy w Naszym Szpitalu może taki być, jeśli koncepcja doczeka się realizacji. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


Akcja "Kobiety kobietom" ma charakter międzypokoleniowy: „Możemy spojrzeć jako kobiety na to samo zagadnienie, ale każda z innej perspektywy, z innego punktu widzenia. Jesteśmy na różnych etapach życia, mamy inne wartości, oczekiwania. Ale ważne jest to, że dążymy do tego samego celu.” – mówi ambasadorka akcji Dorota Podlodowska - Graczyńska. Pierwsze wydarzenia naszej wspólnej akcji planowane są już na miesiące wakacyjne, kolejne rozpoczną się od września i będą miały charakter cykliczny. Wszystko uzależnione będzie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Akcja społeczna Powiatu Mikołowskiego i Centrum Zdrowia w Mikołowie wraz z Partnerami.

#akcjakobietykobietom

#kobietykobietom #urodziłamwMikołowie #urodziłemsięwMikołowie #urodziłamsięwMikołowie #rodzęwMikołowie #urodzęwMikołowie

xa2b0b159e7c65d0.png

y60e3d487833f855.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 676 zrzutek

i zebrali

807 810 170 zł

A ty na co dziś zbierasz?