id: my6hfu

Sokowy DETOX ŻYCIA - Sokowe oświecenie

Sokowy DETOX ŻYCIA - Sokowe oświecenie

Nasi użytkownicy założyli 1 068 372 zrzutki i zebrali 1 165 356 171 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podejmiesz się wyzwania? 🥦🍊🍉🍇🥒🥕

Chcesz budzić się codziennie rano w rewelacyjnym nastroju, tryskająca/cy radością i zdrowiem?

Wystarczy oczyścić swoje CIAŁO i poznać je.

❣️Zapraszamy na Sokowy DETOX Życia.

❣️Start 25 września. Skorzystaj z energii warsztatu grupowego!


❣️To coś więcej niż picie soków!!

Chcemy podzielić się z Tobą czymś co same odkryłyśmy i co nie wymaga wiele wysiłku a przynosi rewelacyjne efekty dla ciała, umysłu i ducha.


CO OTRZYMASZ?:


👍Codziennie przez 14 dni o godz. 6:30 przez 30 minut łączymy się z Tobą na żywo w medytacji w polu serca na specjalnie dedykowanej grupie na FB, to Ty wybierasz kiedy będziesz ich słuchać. Udział jest dobrowolny.

👍Otrzymasz poradnik z przepisami i innymi instrukcjami SOKOWY DETOKS ŻYCIA w pdf. To tam szczegółowe tajniki, aby całość przebiegła w lekkości i radości.

👍Na wspólnej grupie prowadzimy FB LIVE które przeprowadzą Cię w tym wyzwaniu. Zamknięta grupa służy nam do wymiany doświadczeń na bieżąco, zadawania pytań, tematycznych livów i wyrażania swojej intencji.

👍Picie wyłącznie soków, zaczniemy w 4 dniu spotkań (poniedziałek) i będzie to trwało 7 dni, pijesz takie ilości jakie potrzebujesz i w godzinach/częstotliwości, która daje Ci lekkość. TO nie jest głodówka, jesz codziennie i nie jesteś głodna/y, tylko zmieniasz rodzaj pożywienia na lekkostrawny i oczyszczający Twoje jelita.

👍Soki przygotowujemy wg kolorów czakr w naszym systemie energetycznym - to będą barwy tęczy codziennie się zmieniające i wspierające naszą energetykę i poczucie równowagi. Codziennie o tym opowiemy, aby wzmocnić intencję poczucia całościowego życiowego BALANSU.


❣️Poznaj swoje ciało i samą siebie poprzez Sokowy Detoks Życia.


Do wyzwania możesz dołączyć w dowolnym momencie i samodzielnie dostosować swój termin 7 dniowego DETOKSU ŻYCIA, gdyż wszystkie medytacje, poradnik i FB LIVE, które się już odbyły, będą dostępne przez 3 miesiące od początku trwania wyzwania.


SOKOWY DETOX Życia jest dla Ciebie jeśli:

💥Chcesz poczuć absolutną lekkość?

💥Chcesz oczyścić swoje ciało ze zbędnych toksyn, które skumulowały się przez niezdrowy styl życia i nadmierny stres

💥Chcesz być w radości, szczęściu i cieszyć się życiem

💥Chcesz wyrobić sobie nawyk porannej medytacji przez codzienne łączenie się we wspólnej intencji?

💥Chcesz korzystać z nieograniczonych zasobów w każdej dziedzinie życia i czuć się spełniona?

💥Chcesz poczuć równowagę w zdrowiu, idealnych relacjach, miłości, pieniądzach, relacji z CIAŁEM i w każdej dziedzinie życia?

💥Chcesz tworzyć swoje życia doskonale i wzmacniać poczucie, że to Ty je kreujesz i Ty wybierasz.

💥Chcesz odpalić swoją wewnętrzną MOC, żyć w obfitości i BALANSIE.❓️Być może jest w Tobie jakiś jeszcze opór … Aby zdecydować na TAK?

Zadaj sobie pytanie: Co możesz zyskać a co możesz stracić, gdy podejmiesz się wyzwania?


DLA TYCH CO LUBIĄ WIEDZIEĆ:

❤️O MEDYTACJI w POLU SERCA

Ciało i umysł może poddać się polu serca ale potrzebna jest wytrwałość. Otocz w medytacji opieką wszystkie dziedziny Twojego życia, które są nie uzdrowione i potrzebują przebudzenia i ukojenia w najwyższej wibracji miłości. Miłością możesz się wypełniać i możesz dzięki niej kreować.

Świadome przeniesienie się w tą wibrację w procesie medytacji, przynosi stopniowo, na początku subtelne a potem coraz bardziej spektakularne efekty, za którymi wciąż tęsknisz w głębi swojego serca. Teraz jest ten czas, aby się obudzić i poczuć czystą miłość!!! ONA WIE gdzie Cię poprowadzić.

💛💚🌱🥕O SOKOWYM DETOKSIE

Dieta sokowa jest sposobem odżywiania, w którym stałe posiłki zostają zastąpione przez soki warzywno-owocowe. Popularny detoks sokowy coraz częściej jest stosowany aby odzyskać witalność i cieszy się dobrą opinią wśród wielu ludzi. Soki spożywane w zastępstwie pokarmów stałych stanowią bogate źródło witamin, minerałów i antyoksydantów pozytywnie wpływających na organizm. Twój organizm trawi sok z wyciskarki wolnoobrotowej 15 minut, całą resztę normalnie używanego czasu i energii poświęca na oczyszczenie i regenerację.

❤🧡💛💚💙💜O SYSTEMIE CZAKR

Czakry to centra energetyczne w ciele. Łączą one nasz poziom emocjonalno- mentalny z ciałem. Na przykład, jeśli doświadczasz strachu, możesz mieć dużo negatywnych myśli, więc masz problem z prawidłowym snem. To jest na poziomie mentalnym. Doświadczysz również wrażeń z ciała np. w rejonie serca, być może szybszego bicia serca lub ucisku w klatce piersiowej. To tam jest czakra serca, która odpowiada za relacje. Czakry okazują się być potężnym kluczem do osiągnięcia większej inteligencji emocjonalnej i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w pracy lub nauce czy życiu rodzinnym i życiu codziennym. Energetyczne zaprowadzenie równowagi w czakrach przenosi się ba jakość całego życia.


👱‍♀️👩O NAS

Anna Mrocheń - spełniona mama, żona, projektantka, pasjonatka zdrowego stylu życia, detoksów sokowych, głodówek, posiada olbrzymią wiedzę i zrozumienie jak działa nasz organizm. Współtworzy przestrzenie gdzie o DETOKSACH wiedzą wszystko. W całym wyzwaniu będzie naszym merytorycznym wsparciem, zdradzi nam ważne tajniki jak przejść przez wyzwanie z lekkością. Zapraszamy do jej grupy na fb gdzie wiele inspiracji: @PROJEKTANTKA Miłości

Elżbieta Mijalska-Baron - mama i żona w satysfakcji, pasjonatka życia w BALANSIE. Na co dzień wspiera innych w realizowaniu życia zgodnego ze swoim powołaniem. Wie, że to gdzie skupiamy uwagę tam rośnie, więc wystarczy skupiać uwagę i podejmować decyzje przez pryzmat MIŁOŚCI a ona obficie wypełni nasze życie w każdym jego aspekcie. W całym wyzwaniu będzie naszym wsparciem energetycznym. Zapraszamy na www.mijalskabaron.pl


❗️ZAPISZ SIĘ:

Poznaj swoje ciało i samą siebie poprzez Sokowy Detoks Życia.

Aby się zapisać opłać zrzutkę zostawiając swojego maila.Do wyzwania możesz dołączyć w dowolnym momencie i samodzielnie dostosować swój termin 7 dniowego DETOKSU ŻYCIA, gdyż wszystkie medytacje i FB LIVE, które się już odbyły, będą dostępne przez 3 miesiące od początku trwania wyzwania.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MP
Małgorzata Pańkowska
185 zł
 
Dane ukryte
350 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!