id: mya8kr

Żeby nie żałować za spełnione marzenia

Żeby nie żałować za spełnione marzenia

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 568 zrzutek i zebrali 1 216 888 038 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam.
Zrzutka dotyczy dokończenia remontu wymarzonego domu Naszych rodziców.
Zacznijmy od początku :)
Od lat Nasi rodzice marzyli o domu na wsi, takim z ogródkiem, blisko lasu. W 2020 roku zdecydowali się zrealizować marzenie, sprzedali mieszkanie w mieście i kupili Ten Drewanany Dom. Po zakupie i pierwszej euforii przyszedł czas na remont. W domu nie było łazienki, kanalizacji a dach przeciekał. Pieniądze na łazienkę, oczyszczalnie i inne prace były odłożone, przynajmniej tak było w teorii. Łazienka i przydomowa oczyszczalnia są zrobione ale pochłonęły cały budżet. Nie wystarczyło pieniędzy na naprawę i ocieplenie dachu. Przez nieocieplony dach uciekało ciepło co generowało potworne koszty ogrzewania.
Rodzice pod koniec roku zapożyczyli się u rodziny i znajomych, udało się zrobić tylko część prac, pożyczona kwota nie wystarczyła.
Od stycznia tego roku rodzice zdecydowali się zawiesić raty kredytu hipotecznego aby ruszyć dalej z remontem. Niestety nie wiele to dało bo przyszło rozliczenie za prąd i wodę które dwukrotnie przewyższają wysokość raty. Bank nie wyraża zgody na dłuższe zawieszenie kredytu. Rodzice są w kropce, raty wznowione, długi niespałcone a Dom niedokończony.
Rodzice są załamani, my ich dzieci również, bo nie mamy już środków żeby im pomóc.
Prosimy o wsparcie.
Nie pozwólmy im żałować, że spełnili marzenie.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
6 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!