id: myjnzs

Razem możemy więcej - wspieraj zdrowie psychiczne swoje i swoich dzieci!

Razem możemy więcej - wspieraj zdrowie psychiczne swoje i swoich dzieci!

Nasi użytkownicy założyli 1 167 080 zrzutek i zebrali 1 214 327 792 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, jestem Marta i mam marzenie, za którym idzie realna pomoc osobom, które zmagają się z problemami wszelkiej natury i przede wszystkim ze swoim życiem.


Każdy z nas boryka się z różnymi problemami emocjonalnymi, stresem, nieprzepracowanymi traumami, lękami czy depresją. Niestety, wciąż brakuje dostępnych i przystępnych źródeł wiedzy i wsparcia w tych obszarach.


Od zawsze w duszy czułam potrzebę pomagania ludziom, jednak teraz chciałabym przenieść tę pomoc na inną płaszczyznę. Chciałabym stworzyć pierwszą w Polsce platformę e-learningową w stylu marketplace, która będzie traktowała o zdrowiu mentalnym, rozwoju osobistym, radzeniu sobie z emocjami i szeroko pojętej, wielowymiarowej duchowości.


Nie zawsze mamy też możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy, wsparcia terapeutów czy choćby zwykłej, przyjacielskiej rozmowy. Co ważne: w rozwiązaniu naszych osobistych problemów nie zawsze pomaga nam medycyna konwencjonalna czy nawet psychoterapia.


Świat idzie do przodu i świadomość ludzka także wzrasta, dlatego chcę stworzyć miejsce w polskim internecie, gdzie każdy z nas będzie mógł znaleźć cenne kursy świadomościowe, warsztaty, artykuły, ćwiczenia czy nawet umówić się na terapię z konkretnymi specjalistami z wybranej dziedziny. Skąd pomysł? Stąd, że sama szukałam wielokrotnie takiej platformy i nie znalazłam, dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i ją stworzyć 😊.


Moim celem jest, by dzięki kursom, warsztatom i innym pomocnym narzędziom na platformie, każdy z nas mógł zmienić swoje życie, odnaleźć w sobie radość, spokój duszy, rozwiązać problemy emocjonalne, osiągnąć harmonię czy odnaleźć sens życia. Chcę, aby moja platforma była dostępna dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wyznanie czy pochodzenie. Moim zamysłem jest to, żeby była ona łatwa w obsłudze, intuicyjna, atrakcyjna wizualnie i przede wszystkim pomocna. Będzie ona także moderowana przez ekspertów z dziedziny psychologii, psychobiologii, coachingu, wszelkich terapii, jogi, mindfulness i innych. Będzie ona rozwijana i aktualizowana zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami użytkowników.


Aby zrealizować mój cel, potrzebuję Twojej pomocy. Potrzebuję środków na samo stworzenie takiej platformy. Będzie się na nią składać oprogramowanie, domena, hosting, szata graficzna, dedykowane treści, promocja, współpraca z prawnikami, terapeutami, wykwalifikowanymi w temacie copywriterami oraz inne koszty związane z jej uruchomieniem i utrzymaniem. Pomimo, że mam trochę swoich środków, które poświęcam na ten projekt, szacuję, że potrzebuję jeszcze około 100.000 złotych, aby w ogóle zacząć i móc prowadzić działalność. Każda wpłata, nawet najmniejsza, zbliża mnie do osiągnięcia tego celu. Jestem wdzięczna za każde otrzymanie wsparcie.


Jeśli podoba Ci się mój pomysł i chcesz wesprzeć mnie w jego realizacji, zapraszam Cię do dołączenia do mojej zrzutki i wpłacenia dowolnej kwoty na ten cel.


Dziękuję za Twoją uwagę i życzę Ci wszystkiego dobrego. Spotkajmy się kiedyś na mojej platformie! Razem możemy zmienić świat na lepsze! 


Marta

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

MK
Maciej Kużawski
300 zł
MS
Michał S
300 zł
DI
Dicasar
100 zł
MK
Monika Kamionowska
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AA
Adi Adi
20 zł
BA
Balbina
100 zł
PA
Binka
100 zł
PZ
Piotr Z.
100 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!