id: mz23xm

REnewly- Innowacyjna aplikacja fotowoltaiczna

REnewly- Innowacyjna aplikacja fotowoltaiczna

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
112 zł 
z 35 000 zł
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • n0e1b374a6cdaaf4.png

  Brief aplikacji - w tym linku odpowiadam na 12 pytań, które są wstanie przybliżyć Wam jak aplikacja ma działać oraz zarabiać. Odpowiadam na takie pytanie jak "Charakterystyka grupy docelowej aplikacji i opis przeciętnego użytkownika" i wiele innych aby udowodnić, że aplikacja ma rację bytu na rynku ponieważ aż 25% ankietowanych w 2019 miało problem ze znalezieniem odpowiedniej firmy wykonującej montaż paneli fotowoltaicznych. Więcej szczegółowych danych w linku ^^
  Czytaj więcej
 • ra383fd8d3b4916f.png

  Tutaj dowód, że AR i VR to przyszłości aplikacji. Dlatego tym bardziej zachęcam do wpłacania na moją zrzutkę. Większość można przeczytać tutaj https://mamstartup.pl/content/uploads/2021/03/NOWYMARKETING_TRENDBOOK_1_2021-1.pdf

  Czytaj więcej
 • y95d40a45c72d4ce.png


  Logo i slogan stworzony za pomocą https://www.brandcrowd.com/. Nie znam się na tym, a nie chce mieć przez to problemów więc jakby co informuje Was o tym.

  Takie logo na początek oraz zmiana nazwy na taką bez polskich znaków, aby łatwiej można było ją wyszukać w sklepach takich jak google play czy apple store. Jeśli macie pomysł lub np. studiujesz coś związanego z brand identity czy np., wiesz jak budować aplikacje od zaplecza możesz śmiało napisać do mnie na maila podanego w treści zrzutki (o ile ją przeczytałeś w całości) lub tutaj [email protected]


  P.s

  Mega się jaram tym projektem i mam nadzieję, że jeszcze przed 26 urodzinami uda mi się zarobić pierwsze duże pieniądze, dzięki właśnie tej aplikacji! Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wielkanocnych :)

  Mateusz

  

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

l948c4a8cde050f9.png


Aplikacja OZE w kieszeni ma być prostą w obsłudze aplikacją dla osób, które korzystają lub są zainteresowane panelami fotowoltaicznymi. Pierwotna nazwa wzięła się od OZE, czyli Odnawialne Źródła Energii w połączenie ze słowem "ze mną" tworzy aplikacje. Apka ma za zadanie informować użytkownika o tym ile zaoszczędził do tej pory, dzięki zainstalowanym panelom fotowoltaicznym lub obliczyć ile można zaoszczędzić w przyszłości.

Wyżej wymienione opcje to podstawowe możliwości użytkowników ponieważ oprócz standardowego kalkulatora aplikacja dawałaby możliwość oszacowania kosztów takiego montażu czy instalacji fotowoltaiki. Dzięki sztucznej inteligencji aplikacja miałaby możliwość zmierzenia dachu poprzez zmierzenie jego brzegów lub użytkownik samemu mógłby uzupełnić dane i na podstawie tych wymiarów (sprawdź zdj. poniżej lub kliknij tutaj)aplikacja miałaby przeliczyć ile panelów może zmieścić się na dachu przy zachowaniu standardowych wymiarów paneli fotowoltaicznych.

Dzięki udostępnianiu lokalizacji, aplikacja mogłaby sugerować najbliższych wykonawców czy też monterów takich usług. Te usługi byłyby dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników przez co ich dane mogą być używane w przyszłości na potrzeby rozbudowy aplikacji o nowe funkcje biznesowe.

n55826e23894dc5e.pngAplikacja OZE w kieszeni przydatną funkcję pełniłaby także dla osób, które instalacje fotowoltaiczną już posiadają. W aplikacji można stworzyć profil, gdzie wpisujesz firmę, nr kontaktowy w razie wypadku do swojego przedstawiciela od fotowoltaiki czy czas gwarancji instalacji (mogą znaleźć się tu różne informacje, które mogą być przydatne w przyszłości)- informacje, które warto mieć pod ręką, w jednym miejscu.

W aplikacji również znalazła się mapa, na której można znaleźć najbliższych monterów, firmy oferujące montaż paneli fotowoltaicznych. Ta funkcja na podstawie lokalizacji użytkownika mogłaby wyszukiwać również najbliższe firmy zajmujące się montażem i wyświetlać od razu nr kontaktowy lub umówić wizytę. Firma również mogłaby stworzyć swój profil z adresem i na tej podstawie aplikacja mogłaby łączyć bezpośrednio z firmą bez pomocy wujka Googla.

qf8f5a153c962374.pngChciałbym podkreślić, że nie jestem specjalistą OZE, a sama aplikacja ma za zadanie uprościć drogę pomiędzy klientem, a firmą. Dodatkowo oferować jakieś drobne funkcje dla użytkowników zalogowanych oraz tych bez konta.


Chciałbym również dodać, że nie jestem wstanie zaoferować nic w zamian za wpłatę więc mogę dodać, że gdy tylko aplikacja zacznie samodzielnie zarabiać, równowartość kwoty z zrzutki zostanie przekazana na jakąś akcje ekologiczną, np. posadzenie drzew. Osoby, które wpłacą 50 zł będą mogli być testerami aplikacji, gdy będzie w fazie testów.


Logo oraz zdjęcia to materiały poglądowe nie odzwierciedlają stanu rzeczywistego aplikacji.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli masz jakiś pomysł co mogłoby się zawierać w takiej aplikacji lub jesteś wstanie pomóc w realizacji projektu to pisz śmiało na mojego maila [email protected]


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty

  Wpłać 100 zł i więcej
  Tester aplikacji

  Zostań jednym ze 100 pierwszych użytkowników innowacyjnej aplikacji w branży! Stań się testerem aplikacji i twórzmy ją razem od samego początku. Nagroda jest mocno limitowana i dostępna dla 100 pierwszych osób, które wpłacą pieniądze.


  Numer potrzebny jest, gdy aplikacja zostanie stworzone prześlemy link do jej pobrania SMS.

  rozwiń

  (pozostało 100 z 100)

  przewidywana dostawa: 30 czerwca, 2021

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody / oferty

Wpłać 100 zł i więcej
Tester aplikacji

Zostań jednym ze 100 pierwszych użytkowników innowacyjnej aplikacji w branży! Stań się testerem aplikacji i twórzmy ją razem od samego początku. Nagroda jest mocno limitowana i dostępna dla 100 pierwszych osób, które wpłacą pieniądze.


Numer potrzebny jest, gdy aplikacja zostanie stworzone prześlemy link do jej pobrania SMS.

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

przewidywana dostawa: 30 czerwca, 2021

Nasi użytkownicy założyli

880 266 zrzutek

i zebrali

810 622 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?