id: mznxbj

Tkaj z nami Makatkę!

Tkaj z nami Makatkę!

Aktualności1

 • Minęły trzy miesiące nowego roku, a za oknami wiosna walczy z ostatnimi podrygami zimy. My także rozkwitamy! 🌱 Mimo wielu trudów ubiegłego roku, mimo tego, że ten nowy też próbował dokazywać - działamy z energią, która czasem zadziwia nas same. Może i na spektakularne efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale już teraz mamy wiele rzeczy, którymi chciałybyśmy się pochwalić.

  🫶 Spotkałyśmy się w ciągu tego kwartału dwa razy. To sukces godny odnotowania - nic tak nie poprawia poziomu pracy i nie dodaje energii, jak pobycie razem, burza mózgów i wspólne działania.

  🤱 Opublikowałyśmy relaksację do odciągania. To projekt, który dość długo leżał w, nomen omen, zamrażarce. Bardzo się cieszymy, że ujrzał światło dzienne! Dziękujemy Juliannie i Monice, które są współautorkami tego dzieła.

  👉 https://www.fundacjamakatka.pl/relaksacja

  😇 Projekt o kryptonimie “Ojcze nasz” pochodzi z kolei z zeszłego roku, ale nie doczekał się dotąd należytej promocji. Cieszymy się z jego pozytywnego odbioru. Z całą pewnością będziemy rozwijać ten pomysł.

  👉 https://www.fundacjamakatka.pl/ojcze-nasz

  🎊 Powitałyśmy w zespole Justynę - nową fundraiserkę. Pracujemy z nią zarówno nad uporządkowaniem całości fundraisingu Makatki, zaopiekowania Darczyńców, ale także nad całkiem nowym przedsięwzięciem, którego już nie możemy się doczekać!

  🪄 Z nową energią działają Makatkowe licytacje. Zawdzięczamy to prężności moderatorki Magdy. Zapraszamy serdecznie do wystawiania i do licytowania.

  🪢 Prowadzimy także wiosenne porządki w Osnowa - naszym krakowskim coworkingu z bawialnią dla dzieci. Zarówno dosłowne, pozwalające doprowadzić miejsce do satysfakcjonującego stanu; jak i wirtualne. Budujemy zespół, usprawniamy działanie, tworzymy procedury. Wkrótce przedstawimy wam bliżej Klaudię, Kasię i Helenę - to one splatają wszystkie wątki razem.

  🤰 W Osnowie mają miejsce regularne spotkania ciążowe “Porodzimy sobie”, rosyjskojęzyczna szkoła rodzenia, a także Klub Przedsiębiorczych Mam. Odbył się też, podobnie jak w Poznaniu, Krąg Opowieści Porodowych.

  👼 Nasz pulsoksymetr pojechał służyć małej Oldze - życzymy, by był jak najkrócej potrzebny!

  💸 W pierwszych trzech miesiącach 2023 roku Fundacja Makatka otrzymała darowizny na ponad 20 000 złotych! Dziękujemy za Waszą hojność! Jeśli chcecie nas dalej wspierać, polecamy uwadze zrzutkę.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Fundacja, którą prowadzimy nazywa się Makatka, bo ma matkę w środku i wokół. Na początku była to zabawa językowa, potem stała się istotą tego, co robimy. Zaczynamy od matek i na nich się koncentrujemy, ponieważ wierzymy, że są rdzeniem szczęśliwych rodzin, a tym samym szczęśliwych społeczeństw. Zależy nam na tym, aby poczuły się kompetentne w swojej roli i odnalazły siłę w macierzyństwie.

Dbamy o matki. Ale troska o matki oznacza również zapewnienie im zasobów do opieki nad dziećmi, a przede wszystkim do pomocy w wychowywaniu, nauczaniu wartości, które jako rodzice uznają za najważniejsze. Dlatego oprócz prowadzenia grup wsparcia i zapewniania pomocy specjalistów chcemy oferować konkretne, proste rozwiązania, które mogą ułatwić rodzicielstwo.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 948

preloader