id: n27xzt

Rozwój Wrocławskiego Chóru Seniora

Rozwój Wrocławskiego Chóru Seniora

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 694 zrzutki i zebrali 1 161 957 432 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wrocławski Chór Seniora to największy tego typu zespół wokalny w Polsce! Jest nas ponad 70! To duża grupa ludzi, których połączyła pasja wspólnego muzykowania, dążenia do realizacji obranych celów i marzeń! U progu Nowego 2024 Roku zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszego chóru, abyśmy nadal mogli się rozwijać i koncertować w całym kraju, obdarowując wszystkich najpiękniejszym śpiewem!


Na co zbieramy fundusze?

  • opłaty za wynajmy autokarów, abyśmy mogli podróżować z naszymi koncertami po całej Polsce
  • opłaty za wynajmy sal, abyśmy mogli ćwiczyć sztukę wokalną, przeprowadzać próby do naszych koncertów
  • opłaty wpisowe na ogólnopolskie i międzynarodowe konkursy chóralne

i wreszcie nasze największe marzenie:

  • wydanie płyty :-)


Z kilkunastoma sukcesami zakończyliśmy dwuletni projekt "Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023: Wrocławski Chór Seniora" współfinansowany ze środków Gminy Wrocław. Udało nam się stworzyć największy w Polsce Zespół pasjonatów śpiewu w wieku emerytalnym (ponad 70 osób!).


Odbyło się aż 12 koncertów własnych, w tym 4 wyjazdowe (Radków, Świebodzice, Duszniki-Zdrój, Świdnica).

vyd4qgdHuF9bRvmC.jpg

Wrocławski Chór Seniora został dwukrotnym zwycięzcą Wrocławskiego Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych (rok 2022 i 2023).


9kY80aN91oSuN6os.jpg

17 grudnia 2023 roku Wrocławski Chór Seniora zaprezentował się przed blisko 700-osobową publicznością w ramach koncertu "Kolędowanie z Wrocławskim Chórem Seniora". Wydarzenie odbyło się w perle architektury wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Kościele Pokoju w Świdnicy. Miesiąc później koncert został powtórzony dla wrocławskiej publiczności, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem.

fQSWsmx5uf3bgvId.jpg

Na zaproszenie gwiazdy polskiej estrady muzycznej Dawida Podsiało Chór w marcu 2023 roku wziął udział w 3 koncertach w Narodowym Forum Muzyki prezentując się przed blisko 5-tysięczną publicznością.

L8zJioyaQqszaYCl.jpg

Wrocławski Chór Seniora uświetnił swoimi występami, wiele uroczystości o charakterze regionalnym i ogólnopolskim. Między innymi było to: wspomnienia Czesława Rodziewicza – wybitnego wrocławskiego artysty plastyka i poety, projekt „Miasto i współpraca” w którym uczestniczyła międzynarodowa delegacja z Holandii, Polski oraz Rumunii, a także koncert dedykowany mieszkańcom Żernik Wrocławskich.

dZi8c9zOleMDsC1a.pngLiczba odbiorców wydarzeń Wrocławskiego Chóru Seniora tylko w 2023 roku szacowana jest na 10 tysięcy osób!!!


W listopadzie 2023 roku z rąk Prezydenta Wrocławia otrzymaliśmy podziękowania dla Stowarzyszenia Operetka Wrocławska za działalność na rzecz wrocławskich seniorów.


Prócz cotygodniowej pracy warsztatowej z dyrektorem artystycznym zespołu Tomaszem Maleszewskim, odbywają się liczne warsztaty fakultatywne, spotkania i prelekcje. Stale poszerzamy swoje horyzonty!


LagPAEsdkqgeWvSK.jpgpWxh70UPi6S1Hfkn.jpg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

WG
Wiesława Głąb
50 zł
JG
Jadwiga Grodzicka
100 zł
JK
Kuba Kwaśnicki
50 zł
MJ
Maria Jakubicka
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!