id: n287bh

Leczenie Bezy

Leczenie Bezy

Nasi użytkownicy założyli 1 188 428 zrzutek i zebrali 1 251 332 412 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej! Mam na imię Ania, mam 26 lat i mieszkam w Poznaniu. Od 3 lat w życiu towarzyszy mi moja ukochana kotka Beza - każdy kto ją poznał wie, że jest absolutnie cudowna.

Niestety jej wyjątkowość jest jednocześnie naszym przekleństwem...

Beza urodziła się z wadą anatomiczną pęcherza oraz zainfekowana bakteria - eserichia coli, która w skrócie... Zjada ten wadliwy pęcherz. Mamy zespół wspaniałych weterynarzy, szereg wykonanych badań na koncie (które regularnie powtarzamy) oraz ogromną wolę walki o zdrowie i życie Bezy. Choroba jeszcze nie zagraża jej życiu, ale wymaga ciągłego leczenia oraz wizyt w lecznicy, a to niestety dużo kosztuje.
Robie co mogę, aby jej pomóc. Przez te trzy lata średnio dwa razy w miesiącu byłyśmy u weterynarza, nauczyłam się podawać tabletki i robić zastrzyki, a Beza znosić to z ogromną pokorą. Od 3 lat nie wyjechałam także na dłużej, ponieważ takim chorym kotem, który codziennie dostaje leki trudno się opiekować. Nie narzekam jednak, bo Bezą jest wspaniała i naprawdę kocham ją najbardziej na świecie. Nie wyrabiam już jednak finansowo. Z wykształcenia jestem pedagogiem i pracuje w szkole. Dodatkowo po godzinach dorabiam, aby to wszystko jakoś opłacić. Niestety powoli dochodzimy do ściany- leczenie jest coraz droższe i nie dajemy rady.

Proszę zatem o pomoc! 
Dobrzy ludzie: proszę Was, dorzućcie swoją cegiełke do tego, aby Beza jeszcze jakiś czas mogła cieszyć się zdrowiem.

Za pieniądze ze zrzutki:
- Opłacimy lek, który Beza regularnie przyjmuje o nazwie 'solensia'. Jest to lek przeciwbólowy, który łączy się z białkami i działa cały czas, jednak w czasie stosowania trzeba go powtarzać coraz częściej. Na początku robiłyśmy zastrzyk co miesiąc, teraz już co dwa tygodnie. Jedna dawka kosztuje 220zl. 
- Wykonamy badania, które potrzebne są regularnie np. badanie moczu (około 100zl), posiew moczu (okolo 200 zł), badanie krwi (ok. 100zl), USG (około 100zl), USG z kontrastem (kilkaset złotych w zależności od lecznicy).
- Opłacimy kryzysowa interwencje weterynarza w momencie zaostrzenia choroby (co najmniej raz w miesiącu) - jedna wizyta około 150zl.
- Zakupimy suplementy diety typu uroceum(60zl), cystaid plus(70zl), biourinex oraz specjalistyczna karmę.


Dziękujemy <3  
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 54

WM
Weronika M.
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WL
Móni
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MB
Sis :*
20 zł
SA
Sabczi
10 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków