11 440 zł z 46 850 zł

24%

11 440 zł

z 46 850 zł

9 dni

do końca

87

wspierających
24%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Być sprawnym i móc wszystko....to marzenie niepełnosprawnych dzieci....

I to marzenie możemy pomóc spełnić 25 dzieciakom z Tbilisi w Gruzji, to właśnie tam Oo.Kamilianie wybudowali niesamowity ośrodek dla niepełnosprawnych Dzieci i Dorosłych. Problem jest jeden, aby móc rehabilitować te wszystkie Dzieci potrzebny jest dla nich transport. Ogromna część tych Dzieci pochodzi z biednych rodzin, gdzie często brakuje pieniędzy na podstawowe zakupy, a co dopiero na samochód, czy paliwo, aby móc to Dziecko zawieźć do ośrodka na rehabilitację.

A ta rehabilitacja, kontakt z innymi dziećmi i tak zwyczajnie z drugim człowiekiem to dla tych Dzieci ogromna szansa na rozwój, na lepsze życie. Ten ośrodek to nowoczesny sprzęt, nowoczesne terapie, wykwalifikowani ludzie, którzy z ogromną miłością i szacunkiem podchodzą do każdego Dziecka. A dla Nich poczucie bycia ważnym, to też terapia. To pokazanie im, że też mają szansę na normalne życie. Każda kolejna godzina rehabilitacji to szansa na życie bez bólu, szansa na postawienie samodzielnie pierwszego kroku, lub samodzielne zjedzenie posiłku. Dla tych Dzieci to szansa na lepsze JUTRO! Stąd ta zbiórka na samochód, dzięki którym 5 razy w tygodniu 25 Dzieci zyska szansę na nowe, lepsze życie. Oo. Kamilianie potrzebują samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych z windą. I my musimy im pomóc i dać tą szansę! Liczy się KAŻDA złotówka!

Pomóż!

Udostępnij!

Aktualności1

 • Dzisiaj chcemy żebyście poznali Vażę :)
  To wesoły chłopiec, który ma 11 lat. Od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Mieszka z mamą i młodszym bratem. Warunki życiowe rodziny są bardzo trudne.
  Ich mieszkanie jest nieotynkowane, niewydzielone są żadne ściany ani ścianki działowe, podłoga jest tylko prowizoryczna. Nie ma żadnego sprzętu, ogrzewania, piecyka. W budynku nie ma wody. Całe wyposażenie „domu” stanowią dwa łóżka, kredens, kilka szafek, stół i kilka krzeseł. Rodzina otrzymuje 200 lari (ok. 340 zł) pomocy socjalnej i 100 lari (ok. 170 zł) renty dla chłopca.
  Pomimo tych trudności Vaża uczęszcza na rehabilitację do Centrum Rehabilitacyjnego, które prowadzone jest przez misjonarzy OO. Kamilianów.
  Samochód, na który zbieramy pomaga właśnie takim osobom w trudnych sytuacjach życiowych widzieć promień nadziei na wyjście z domu i rehabilitację.
  Nie zwlekaj pomóż :)

Wpłacający87

GJ
Grażyna Jagiełło
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

420 500 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?