id: n2dajc

PRUSAGE - Gra Karciana

PRUSAGE - Gra Karciana

Nasi użytkownicy założyli 1 188 213 zrzutek i zebrali 1 250 864 843 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witaj poszukiwaczy przygód!


Mam przyjemność przedstawienia wyjątkowej gry karcianej Prusage - turowa gra strategiczna na zasadzie budowania swojej unikalnej armii. Podstawowa 1 talia posiada 25 ręcznie rysowanych kart z niepowtarzalnymi mocami które mogą zmienić losy rozgrywki. W podstawce znajdziemy 3 rasy Ludzi, Elfy, Umarli czas jednej rozgrywki: 15-30 minut.


1. Cel zrzutki

Zebrane pieniądze przeznaczę na: stworzenie sklepu internetowego, końcowy projekt talii kart, filmy, marketing oraz ilustracje.

chętne osoby które chcą przetestować moją grę Prusage niech napiszą do mnie na Fb.

https://www.facebook.com/KubaPrusak1998

za 40zl dostaniesz 2 talie z magicznymi kartami. Obecnie mam skończene 3 rasy. Każda z ras ma po 25 kart. Czyli jak kupisz 3 rasy zapłacisz 50zł w promocji. Łącznie będzie wtedy 75 kart. Karty bez ilustracji są zbalansowane i można grać, te pieniądze przeznaczę na dodanie kolejnych ilustracji wiec zachęcam do kupienia. To przybliży wydanie gry Prusage!


2. Zasady rozgrywki

Po rozpakowaniu pudełka - dobrze przetasuj wszystkie karty i podziel kart na 2 grupy po 25 kart dla każdego gracza. Każdy gracz zawsze ma w rękach 5 kart i dobiera jedną kartę po swoim ruchu. Karty dzielą się na 3 typy - karty ataku, karty obrony i karty magiczne. Wszystkie karty z wyjątkiem kart magicznych wykładamy od razu na atak lub obronę. Karty magiczne trzeba jednak położyć logiem do góry, tak aby nie były widoczne, można ich użyć dopiero w następnej rundzie. Zwykłe karty wykładamy z ręki na pole, dużo z nich posiada unikatową moc która działa natychmiast (dodanie ataku/obrony, przejęcie karty przeciwnika, wsparcie swojej rasy, blokowanie innych umiejętności, itd). Aby wygrać musisz zniszczyć wszystkie karty z puli przeciwnika. Kartonowe żetony ułatwiają zapamiętanie dodatkowego ataku i ujemnej obrony kart. Pomocnicze filmy i instrukcje już niebawem znajdziesz tutaj.

b2c38e23eaea6122.jpeg3. Podstawowa talia kart

W opakowaniu oprócz żetonów i instrukcji znajdziesz 3 rasy łącznie 75 kart.

4. Dodatki do gry

Mamy zaplanowane wydanie 2 dodatków - rozszerzenia podstawowej talii kart oraz dlc z nowymi rasami (orkowie, mityczni oraz maszyny). Łączna ilość kart będzie wynosić aż 126. Dodatki mają wydłużyć rozgrywkę oraz urozmaicić czas zabawy o nowe strategie, żetony i moce.


5. Oficialna premiera

Premierę wersji podstawowej planuje na koniec roku 2022 albo 2023 Najwięcej czasu obecnie zabiera mi "kolorowanie" kart i przygotowanie ich do druku. Pracuje nad grą Prusage tyle na ile czas mi pozwoli. Im szybciej będę miał Fundusze to szybciej zrealizuje grę Prusage.pl.


6. Przyszłość Prusage

W niedalekiej przyszłości planujemy przetłumaczyć grę na inne języki (angielski, francuski, niemiecki) oraz zacząć sprzedaż na całą europę.


Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą oficialną stronę i bądź na bieżąco!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

JW
JWZ
130 zł
ŁH
Łukasz Hankus
120 zł
AF
Amelia Fajfer
100 zł
PD
Piotr Dudkiewicz
70 zł
RM
Robert Menżyk Boarderland
60 zł
JK
50 zł
PR
Franciszek Rześny
50 zł
AU
Autopiotret
50 zł
Maciej Żelechowski
50 zł
AM
Artur Maciej
46 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków