id: n2dajc

PRUSAGE - Gra Karciana

PRUSAGE - Gra Karciana

931 zł 
z 8 000
11%
zakończona 20.02.2022r
32 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj poszukiwaczy przygód!


Mam przyjemność przedstawienia wyjątkowej gry karcianej Prusage - turowa gra strategiczna na zasadzie budowania swojej unikalnej armii. Podstawowa 1 talia posiada 25 ręcznie rysowanych kart z niepowtarzalnymi mocami które mogą zmienić losy rozgrywki. W podstawce znajdziemy 3 rasy Ludzi, Elfy, Umarli czas jednej rozgrywki: 15-30 minut.


1. Cel zrzutki

Zebrane pieniądze przeznaczę na: stworzenie sklepu internetowego, końcowy projekt talii kart, filmy, marketing oraz ilustracje.

chętne osoby które chcą przetestować moją grę Prusage niech napiszą do mnie na Fb.

https://www.facebook.com/KubaPrusak1998

za 40zl dostaniesz 2 talie z magicznymi kartami. Obecnie mam skończene 3 rasy. Każda z ras ma po 25 kart. Czyli jak kupisz 3 rasy zapłacisz 50zł w promocji. Łącznie będzie wtedy 75 kart. Karty bez ilustracji są zbalansowane i można grać, te pieniądze przeznaczę na dodanie kolejnych ilustracji wiec zachęcam do kupienia. To przybliży wydanie gry Prusage!


2. Zasady rozgrywki

Po rozpakowaniu pudełka - dobrze przetasuj wszystkie karty i podziel kart na 2 grupy po 25 kart dla każdego gracza. Każdy gracz zawsze ma w rękach 5 kart i dobiera jedną kartę po swoim ruchu. Karty dzielą się na 3 typy - karty ataku, karty obrony i karty magiczne. Wszystkie karty z wyjątkiem kart magicznych wykładamy od razu na atak lub obronę. Karty magiczne trzeba jednak położyć logiem do góry, tak aby nie były widoczne, można ich użyć dopiero w następnej rundzie. Zwykłe karty wykładamy z ręki na pole, dużo z nich posiada unikatową moc która działa natychmiast (dodanie ataku/obrony, przejęcie karty przeciwnika, wsparcie swojej rasy, blokowanie innych umiejętności, itd). Aby wygrać musisz zniszczyć wszystkie karty z puli przeciwnika. Kartonowe żetony ułatwiają zapamiętanie dodatkowego ataku i ujemnej obrony kart. Pomocnicze filmy i instrukcje już niebawem znajdziesz tutaj.

b2c38e23eaea6122.jpeg3. Podstawowa talia kart

W opakowaniu oprócz żetonów i instrukcji znajdziesz 3 rasy łącznie 75 kart.

4. Dodatki do gry

Mamy zaplanowane wydanie 2 dodatków - rozszerzenia podstawowej talii kart oraz dlc z nowymi rasami (orkowie, mityczni oraz maszyny). Łączna ilość kart będzie wynosić aż 126. Dodatki mają wydłużyć rozgrywkę oraz urozmaicić czas zabawy o nowe strategie, żetony i moce.


5. Oficialna premiera

Premierę wersji podstawowej planuje na koniec roku 2022 albo 2023 Najwięcej czasu obecnie zabiera mi "kolorowanie" kart i przygotowanie ich do druku. Pracuje nad grą Prusage tyle na ile czas mi pozwoli. Im szybciej będę miał Fundusze to szybciej zrealizuje grę Prusage.pl.


6. Przyszłość Prusage

W niedalekiej przyszłości planujemy przetłumaczyć grę na inne języki (angielski, francuski, niemiecki) oraz zacząć sprzedaż na całą europę.


Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą oficialną stronę i bądź na bieżąco!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 658 zrzutek

i zebrali

839 109 611 zł

A ty na co dziś zbierasz?