Opis zrzutki

Koncert uwielbieniowy wNieboGłosy odbędzie się już po raz trzeci - 20 czerwca 2019 r.o godzinie 19:00 na Placu Wolności.

Organizatorem koncertu wNieboGłosy jest Archidiecezja Wrocławska we współpracy z Fundacją „Młodzi Młodym” oraz wspólnotami Dom na Skale, Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym, Michael, Ruch Światło-Życie wraz z Domowym Kościołem i Wrocław Wielbi.

Niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznych edycji wNieboGłosów, w której tak licznie uczestniczyło wielu wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, utwierdził nas w przekonaniu, że w 2019 roku warto się spotkać po raz kolejny.

Na scenie wystąpią Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Tak jak w ubiegłych latach chórzystów poprowadzi Sara Nestorowicz, a orkiestrę Artur Koza. Koncert poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, podczas których do Chóru będzie mógł dołączyć każdy ochotnik. Przygotowane w ramach warsztatów utwory wykonamy wspólnie w dniu koncertu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Organizacja koncertu opiera się na pracy wielu wolontariuszy, ale potrzebne są również środki, by zapewnić niezbędne elementy infrastruktury koncertu i bezpieczeństwo użytkowników.

Właśnie dlatego prosimy o wsparcie organizacji koncertu.

Wspomnienia:

wNieboGłosy

2018

Aktualności8

  • Wypełniają Cię radość i entuzjazm, którymi chcesz się podzielić z innymi? wNieboGłosy poszukują właśnie Ciebie! Zostań wolontariuszem na dzień koncertu i pomóż nam sprawić, by tegoroczna edycja wNieboGłosów była jeszcze lepsza. Co będą robić wolontariusze? Prowadzenie punktu informacyjnego, dbanie o porządek w trakcie koncertu, wsparcie przy procesji, opieka nad flagami - to głównie na tych polach będziemy potrzebować Waszej pomocy. Chcę zostać wolontariuszem! Co mam zrobić? Wystarczy, że zapiszesz się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/Eb4HDbSpWGdgyEwy7 Wolontariuszami mogą być także osoby niepełnoletnie. W ich przypadku będzie jedynie wymagana dodatkowo zgoda od rodziców. Czekamy na Ciebie!

  • Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy dziś otworzyli serca we wspólnej modlitwie w intencji naszego wydarzenia. Dziękujemy Ks. Piotrowi za wygłoszone słowo, tak bardzo w punkt. #wdzięczność #modlimysię #odwagi! #pięknytenkościółek P.S. Dzięki naszym Ambasadorom kilogramy ulotek, plakatów i bannerów wyruszyły w świat!

  • Serdecznie zapraszamy Was na Mszę Świętą w intencji koncertu, która odbędzie się we wtorek 07.05 o godz. 19:00 w kościele pw. św. Marcina na Ostrowie Tumskim.

  • Zobacz więcej

Wpłacający30

 
Dane ukryte
20 zł
FT
Filip Turkowski
15 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JW
Joanna Włodarczyk
25 zł
MK
Małgorzata Kaczmarek
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 711 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?