Aktualności8

 • Wypełniają Cię radość i entuzjazm, którymi chcesz się podzielić z innymi? wNieboGłosy poszukują właśnie Ciebie! Zostań wolontariuszem na dzień koncertu i pomóż nam sprawić, by tegoroczna edycja wNieboGłosów była jeszcze lepsza. Co będą robić wolontariusze? Prowadzenie punktu informacyjnego, dbanie o porządek w trakcie koncertu, wsparcie przy procesji, opieka nad flagami - to głównie na tych polach będziemy potrzebować Waszej pomocy. Chcę zostać wolontariuszem! Co mam zrobić? Wystarczy, że zapiszesz się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/Eb4HDbSpWGdgyEwy7 Wolontariuszami mogą być także osoby niepełnoletnie. W ich przypadku będzie jedynie wymagana dodatkowo zgoda od rodziców. Czekamy na Ciebie!
  Czytaj więcej
 • Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy dziś otworzyli serca we wspólnej modlitwie w intencji naszego wydarzenia. Dziękujemy Ks. Piotrowi za wygłoszone słowo, tak bardzo w punkt. #wdzięczność #modlimysię #odwagi! #pięknytenkościółek P.S. Dzięki naszym Ambasadorom kilogramy ulotek, plakatów i bannerów wyruszyły w świat!
  Czytaj więcej
 • Serdecznie zapraszamy Was na Mszę Świętą w intencji koncertu, która odbędzie się we wtorek 07.05 o godz. 19:00 w kościele pw. św. Marcina na Ostrowie Tumskim.
  Czytaj więcej
 • Serdecznie zapraszamy do współtworzenia Chóru, który w Boże Ciało razem z Zespołem i Orkiestrą wystąpi na scenie podczas wydarzenia wNieboGłosy!????????Aby zestroić serca i ducha, jeszcze przed koncertem zapraszamy na otwarte warsztaty muzyczne, które odbędą się w czerwcu (szczegóły w formularzu zgłoszeniowym). Zaplanuj już dziś ten dobry czas! ❗️❗️❗️Startujemy z zapisami, bądźcie razem z nami. FORMULARZ: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecqKQZwi1hqYUlDb5yie9rQsjQamNc_OSDaZ-T13EpmSB0eA/viewform
  Czytaj więcej
 • Poszukujemy osób, które pomogą nam dotrzeć z zaproszeniem na wNieboGłosy jeszcze do kilku parafii we Wrocławiu i okolicach. Zajrzyj do formularza i zobacz, czy możesz pomóc! Zostań naszym Ambasadorem https://docs.google.com/forms/d/1vRZZfhNnDBm42zHLcE1IuDKbpozWegyfRFiWUfLrmjU/
  Czytaj więcej
 • Rozpoczęliśmy poszukiwania sponsorów (firm, instytucji), których logo zamieścimy na ulotkach i banerach :-) Jeśli znacie kogoś kto mógłby zostać takim sponsorem lub sami możecie pomóc, zapraszamy do współtworzenia wNieboGłosów ! Więcej informacji na naszym facebooku.
  Czytaj więcej
 • Postanowienia podjęte? Mamy dla Was, Drodzy, pewną podpowiedź! Zamiast kolejnej kawy na mieście można wrzucić do naszego słoiczka 10 zł (jak za małe latte) albo odmówić sobie jeszcze pyszny serniczek i wrzucić 25 zł. Pełna dowolność. Będziemy wdzięczni i dźwięczni! Dziękujemy z serca za każdą wpłatę!
  Czytaj więcej
 • Wieści są takie, że dopinamy repertuar! Ale będzie ogień :) ! #wniebogłosy 2019 #modlimysię #działamy !
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Koncert uwielbieniowy wNieboGłosy odbędzie się już po raz trzeci - 20 czerwca 2019 r.o godzinie 19:00 na Placu Wolności.

Organizatorem koncertu wNieboGłosy jest Archidiecezja Wrocławska we współpracy z Fundacją „Młodzi Młodym” oraz wspólnotami Dom na Skale, Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym, Michael, Ruch Światło-Życie wraz z Domowym Kościołem i Wrocław Wielbi.

Niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznych edycji wNieboGłosów, w której tak licznie uczestniczyło wielu wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, utwierdził nas w przekonaniu, że w 2019 roku warto się spotkać po raz kolejny.

Na scenie wystąpią Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Tak jak w ubiegłych latach chórzystów poprowadzi Sara Nestorowicz, a orkiestrę Artur Koza. Koncert poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, podczas których do Chóru będzie mógł dołączyć każdy ochotnik. Przygotowane w ramach warsztatów utwory wykonamy wspólnie w dniu koncertu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Organizacja koncertu opiera się na pracy wielu wolontariuszy, ale potrzebne są również środki, by zapewnić niezbędne elementy infrastruktury koncertu i bezpieczeństwo użytkowników.

Właśnie dlatego prosimy o wsparcie organizacji koncertu.

Wspomnienia:

wNieboGłosy

2018

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 30

 
Dane ukryte
20 zł
FT
Filip Turkowski
15 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JW
Joanna Włodarczyk
25 zł
MK
Małgorzata Kaczmarek
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

852 643 zrzutki

i zebrali

738 470 080 zł

A ty na co dziś zbierasz?