id: n2gse9

Zrzutka dla Warsztatowa Cafe

Zrzutka dla Warsztatowa Cafe

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
7 792 zł 
z 5 000 zł
155%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności2

  • pękła szósteczka


    https://www.youtube.com/watch?v=-6VKNC8jgDY

    Czytaj więcej
  • BRAWO!! MAMY PIĄTKĘ!! >>> NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ!!

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przechodzę koło Warsztatowej – zamknięte.... Nawet nie jestem zaskoczony, bo exbankster prawie miesiąc temu ogłosił zamknięcie wszystkiego. Po prostu, instynktownie, z przyzwyczajenia sprawdzam czy może coś się zmieniło. Smutno, łzy się cisną do oczu... Wiadro po śmieciach dynda w łapie, pies obwąchuje furtkę i też tęskni. Widzę, że tęskni tylko nic nie mówi. Wiadomo Śmigus Dyngus się zbliża a nie Wigilia, to co ma się odzywać. Ale tęskni, łapami powłóczy aż pod samą klatkę schodową. Myślę sobie - obejrzeliby takie Liverpool z Atletico, Junajted z Partizanem albo jakby już nic innego nie szło to Tfu! Real z Juventusem. Albo by się usiadło z piwem w łapie i chwyciło parę wiosennych promieni słońca. W sobotę tańce dla chętnych, jak kto lubi i potrafi. Koncert można by było zagrać czy posłuchać. Szkoda gadać...


Od kilku dni już nawet przechodzić koło Warsztatu nie wolno, a i jakby było wolno to po co? Żeby klamkę urwaną na bramie pocałować? Albo ciemność w oknach zobaczyć? Dajcie spokój!


I sobie tak myślę Warsztatowa Ekipo, że musimy zrobić coś żeby nasz klub przetrwał ten najgorszy okres. Musimy zebrać troszkę hajsu na przestojowe. Nie możemy wydać w Warsztacie, to chociaż dorzućmy się do czynszy, prądu, opału, ŁOT EWER! Opodatkujmy się na rzecz wspólnego dobra. 2, 5, 10, 50 zł ile kto chce i ile kto może... Gwarantuję, że gdy znowu się tam spotkamy to satysfakcja będzie na 300 proc. normy, a browar będzie wchodził jak zły! Czujesz to jeden z drugim? Mamy dwa miesiące żeby zebrać 5 koła. Śmieszna kwota dla takiej familii.


Na koniec obietnica, tak prywatnie ode mnie... jeżeli się uda to każdy darczyńca zostanie uhonorowany miejscem na Warsztatowa Wall of Fame. Starczy słów, przechodzimy do czynów i wpłacamy!


"... Z LOJALNYM SKŁADEM, DAMY RADĘ!..."

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 140

 
Dane ukryte
50 zł
Magda
50 zł
PO
Piotr Ostr
50 zł
BI
Biały
50 zł
ŁM
Cobra
50 zł
RS
Radek Sz
25 zł
KA
Karol
30 zł
MN
Dupa Pawiana
30 zł
BU
buli
333 zł
GZ
GRZEGORZ PAWLIKOWSKI
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

865 223 zrzutki

i zebrali

764 851 620 zł

A ty na co dziś zbierasz?