id: n2m5mm

Akcja #PakadlaDzieciaka podarujmy prezenty dzieciom z Domów Dziecka

Akcja #PakadlaDzieciaka podarujmy prezenty dzieciom z Domów Dziecka

Opis zrzutki

Pandemia to czas trudny dla nas wszystkich. Niepewność i ograniczenia towarzyszą nam na każdym kroku. Są jednak dzieci szczególnie dotknięte przez obecną sytuację, zmagające się z dwójnasób trudną codziennością. To dzieci z domów dziecka, pozbawione swych rodzin, a co więcej od w miarę normalnego życia, bo w domach dziecka kwarantanna i bezustanna izolacja trwają nieprzerwanie od marca.

Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów już po raz 9 organizuje akcję Motomikołaje, zbierając pieniądze na zakup prezentów dla podopiecznych w domach dziecka nr 2, 3 i 6 w Łodzi. Około 70 dzieci już zapewne myśli, o co w tym roku poprosić w liście św. Mikołaja….

Zebrane przez motocyklistów pieniądze pozwalają nie tylko na zakup mikołajkowych prezentów, ale również zapewniają podopiecznym domów dziecka całoroczne wsparcie w postaci korepetycji, imprez okolicznościowych, nagród dla dzieci wyróżniających się w nauce, ale też i zakupu okularów, aparatów ortodontycznych itp. potrzeb, którymi w normalnych warunkach zajmowaliby się rodzice.

W tym roku zorganizowanie tradycyjnych, ulokowanych w centrach handlowych zbiórek może być niemożliwe!

 Prosimy więc o wsparcie akcji Motomikołaje poprzez wpłatę dowolnej kwoty na zrzutkę. Każdy z Was może zostać św. Mikołajem i pomóc zrealizować dziecięce marzenia. Nie pozwólmy, by kolejnymi ofiarami pandemii zostały dzieci z łódzkich domów dziecka, których sytuacja jest niezwykle trudna nawet bez wirusa SARS-Covid 2. Każda wpłata na znaczenie i uczyni życie podopiecznych łódzkich domów dziecka nieco łatwiejszym. Podziel się radością Świąt Bożego Narodzenia i dnia św. Mikołaja z dziećmi, które na ten dzień czekają przez cały rok. Pomóż Motomikołajom czynić dobro!

Liczymy na twoją pomoc i z całego serca za nią dziękujemy.

Wpłacający 162

J
JanDu
1 000 zł
PP
Paulina Pawlak
500 zł
E
EWa Laskowska
500 zł
H
HANIA
300 zł
R
Remus Tuszyn
300 zł
ŁK
Łukasz Klimaszewski
260 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Andrzej misiewicz
200 zł
WC
Wojciech Chęsy
200 zł
K
Ksenia
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Jan Durajski

  Kochani, jeszcze tylko 4dni. A do celu TEJ drogi jeszcze dużo potrzeba. Pieniądze zaoszczędzone na nieodbytych zlotach w 2020 możemy zebrać na dzieciaki. No to zbierajmy się. Brrrymbrrrrymbrrrrrrrryyyyyymmmmmm.....

 • KS
  Ksenia Samsel

  Wesołych Świąt Dzieciaki i MotoMikołaje!!!!

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jak co roku jesteśmy z Wami 😊🎅🏻

  50 zł
 • AS
  Aleksandra Szpiegowska

  Z okazji urodzin Natalii :-)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

624 042 zrzutki

i zebrali

375 033 995 zł

A ty na co dziś zbierasz?