Wpłać na zrzutkę: #NieWyobrażamSobieWarszawyBezKulturalnej

 
Agnieszka Łabuszewska
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Za wpłaty od 5 zł - Twoje imię na ścianie w Kulturalnej

  Wrzuć Piątaka na 18stkę Kulturalnej! Jeśli się uda - zrobimy wielki urodzinowy plakat, na którym w ramach podziękowań za wpłaty znajdzie się także Twoje imię.

  rozwiń
  Za wpłaty od 5 zł - Twoje imię na ścianie w Kulturalnej
 • Za wpłaty od 20 zł - policzymy dla Was kroki!

  Jeśli zastanawiasz się ile kroków potrzeba by obejść Pałac Kultury i Nauki dookoła - policzmy je dla Ciebie.

  Odpowiedź na nurtujące Cię pytanie prześlemy mejlem.

  rozwiń
  Za wpłaty od 20 zł - policzymy dla Was kroki!
 • Wirtualne, urodzinowe wino z Agnieszką

  Agnieszka Łabuszewska - założycielka i właścicielka Kulturalnej napisała tak - Słuchajcie. W tę sobotę, 20 lutego, mam urodziny. Normalnie zrobiłabym tańce, pląsy, przytulasy, bliskość i zanurzanie nosa w bukietach od przyjaciół.

  Nadal marzę o takich urodzinach, zwłaszcza teraz. Ale w tym roku mam tylko jedno życzenie. Chcę uratować to miejsce, co je jako, wtedy laiczka, wariatka założyłam 17 lat temu, nie wiem jakim cudem ono tak pięknie rozkwitło, kocham je i szkoda mi, żeby zniknęło.

  Chcę zrobic 18 Urodziny Kulturalnej . Już niedługo. A chwilowo się boję, że nie dojadę do tej rocznicy.

  Więc. Przyjaciele i znajomi i wszyscy, którzy chcą ze mną na tej 18-tce zatańczyć.

  Zaproście mnie na wino do Kulturalnej. Dziś. Jutro. Na razie wirtualne. Po prostu mi je postawcie. 🙂 W tej zrzutce. Albo wybierzcie sobie jeden z wielu prezentów kulturalnych z listy. Spacer z Plamą? Książki z autografami? Kolacja ze mną? Nasze pyszne premiksy? Jest wiele opcji.

  A my tu w tych pałacowych murkach dostaniemy tę opcję, na ktorej nam najbardziej zależy. PRZETRWAMY.


  Obiecuję, że razem z Kulturalną ekipą zrobimy wszystko, żeby doczekać wiosny i otworzyć się dla Was, na Was tak szczodrze jak będziemy mogli.

  No to 100 lat, Kulturalna.

  rozwiń
  Wirtualne, urodzinowe wino z Agnieszką
 • Za wpłaty od 50 zł - policzymy dla Was kroki. Wersja PREMIUM!

  Jeśli zastanawiasz się ile kroków potrzeba by obejść Pałac Kultury i Nauki dookoła - policzmy je dla Ciebie.

  Możesz wybrać punkt startu i końca, wyznaczyć nam trasę. Zapis prześlemy Ci na maila z kulturalną dedykacją.
  rozwiń
  Za wpłaty od 50 zł - policzymy dla Was kroki. Wersja PREMIUM!
 • Bukiet pod kopułą od Polna20 za wpłaty powyżej 250 zł

  Gratka dla osób, które nie bardzo umieją w kwiatki

  Polna2.0 to miejsce, gdzie powstają kompozycje z suszonych kwiatów, które zostaną z Wami na dłużej niż mrugnięcie oka.

  rozwiń
  Bukiet pod kopułą od Polna20 za wpłaty powyżej 250 zł
 • Konsultacja z prawniczkami Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego

  2 x 1 godzinne konsultacje prawne dla pracodawców z prawniczkami Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego w zakresie tego:

  -jak polskie prawo reguluje kwestie dyskryminacji i mobbignu,

  -czym jest mobbing i dyskryminacja i jakie są jej formy,

  -jak kodeks pracy reguluje kwestie molestowania seksualnego w miejscu pracy,

  -jak pracodawca może skutecznie przeciwdziałać dyskryminacji i mobbingowi w miejscu pracy,

  -jak można skutecznie przeciwdziałać dyskryminacji wśród klientów lub osób zatrudnionych, którzy w imieniu firmy świadczą usługi.


  Link do naszego odpłatnego szkolenia e-learningowego RÓWNI W PRACY - PRZEPISY PRAWA O DYSKRYMINACJI I MOBBINGU, z którego mogą skorzystać zarówno osoby zarządzające, jak i wszystkie pozostałe osoby zatrudnione w zakładzie pracy.

  https://ptpa.e-learning.pl


  Cały dochód ze sprzedaży szkolenia przeznaczamy na realizację naszych celów statutowych, o których można przeczytać tutaj: http://www.ptpa.org.pl/o-nas/misja/

  rozwiń
  Konsultacja z prawniczkami Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego
 • Miejsce na warsztatach samoobrony i asertywności dla kobiet WenDo od Feminoteki

  rozwiń
  Miejsce na warsztatach samoobrony i asertywności dla kobiet WenDo od Feminoteki
 • Mucha Macieja Nowaka z programu TopChef + warsztaty wiązania much w wykonaniu Macieja

  Mucha Macieja Nowaka, w której występował, m.in. w programie TopChef + warsztaty z kręcenia tzn. wiązania much w wykonaniu Macieja!

  Maciej Nowak to człowiek, który wyjątkowo łączy to, co my. Kulturę, teatr i jedzenie! Przecież to idealne połączenie.

  Maciej Nowak na co dzień dyrektor artystyczny Teatru Polskiego w Poznaniu_1875, krytyk teatralny i kulinarny. Animator i trendsetter polskiego teatru. Założyciel Instytutu Teatralnego w Warszawie. W 2018 roku reaktywował Warszawskie Spotkania Teatralne, których klubem festiwalowym była oczywiście... Kulturalna.

  Za wpłatę na Kulturalną Zrzutkę przepiękna mucha i warsztat z kręcenia much w wykonaniu Macieja.

  rozwiń
  Mucha Macieja Nowaka z programu TopChef + warsztaty wiązania much w wykonaniu Macieja
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij