id: n2xvg9

Zabić chłoniaka na zawsze !

Zabić chłoniaka na zawsze !

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 921 zrzutek i zebrali 1 166 770 620 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry. Mam na imię Krystian i mam nadzieję, ie poświęcisz chociaż minutkę na przeczytanie tej informacji, która dla Ciebie jest niczym, a dla mnie może okazać się wybawieniem.

Mam 21 lat, kochającą narzeczoną chciałabym spędzić z nią całe moje życie. Niestety straszny potwór jakim jest chłoniak, czyli nowotwór węzłów chłonnych chce pokrzyżować moje plany :(

Pierwszy raz spotkałem się z nowotworem 14.12.2015r, gdzie po raz pierwszy zauważyłem, że nawet najprostsze czynności, stają się dla mnie bardzo męczące, jestem coraz chudszy i niemalże cały czas miewam stan podgorączkowy i bóle brzucha i duszności. Po całym zajściu zaniepokojony w.w sytuacją udałem się do Szpitala, gdzie przeprowadzono szereg badań. Niestety lekarze niczego nie stwierdzili. 20.08.2016r trafiłem do szpitala w stanie krytycznym z gorączką 41 stopni i sporymi problemami z oddychaniem. Dopiero wtedy wykryto u mnie chłoniaka, który niestety już wtedy był w rozwiniętym stadium. Poza sporadycznymi bólami, dusznościami udało mi się normalnie funkcjonować.

Na tą chwilę potrzebuje opieki całodobowej, gdyż w nocy duszę się itd. wraz z leczeniem metodami alternatywnymi, gdyż czekamy na ostateczną decyzję konsylium lekarskiego w mojej sprawie.

Mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy finansowej będę mógł z każdym dniem cieszyć się wspólnymi chwilami z moją wspaniałą narzeczoną, gdyż bez wkładu finansowego nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.

Dziękuję wam wszystkim za pomoc !

English below:

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Brak nazwy
Bardzo dziękuję za pomoc :)Przyczyniasz się do uratowania mnie.Bóg zapłać !
10 zł
Zakończona

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!