Aktualizacja kursu o nowe wersje: C#6, C#7 i C# 8 ID: n2yrzt

Aktualizacja kursu o nowe wersje: C#6, C#7 i C# 8 ID: n2yrzt

620 zł z 5 000 zł

12%

620 zł

620 zł

z 5 000 zł

70 dni

70 dni

do końca

14

14

wspierających
12%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Osoby, które chcą odebrać nagrodę za wpłatę, proszone są o kontakt: [email protected]
    Czytaj więcej
  • Zapraszajcie znajomych do wsparcia zrzutki. Zachęcam również do komentowania.
    Czytaj więcej
  • Konto zostało zweryfikowane. Można już bez obaw wpłacać pieniądze ;)
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zrzutka na aktualizację kursu (kurs.aspnetmvc.pl) o nowe wersje języka C#. Jeśli osiągniemy cel, czyli 5 000 zł, to kurs zostanie rozbudowany o kolejne wersje języka C#, czyli: C# 6.0, C# 7.0 i C# 8.0. Aktualnie kurs jest nr 1 w Google, jeśli chodzi o darmowe kursy C#. Z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność. Już ponad 100 000 osób odwiedziło ten kurs! Więc... doszedłem do wniosku, że należało by go rozbudować i zaktualizować. Do tej pory bezinteresownie inwestowałem własny czas i pieniądze w budowę i utrzymanie kursu, jednak dalsza rozbudowa kursu z własnych środków nie wchodzi w grę. Jeśli zrzutka się powiedzie to będziemy kontynuować rozbudowę / aktualizację kursu. Pomysłów jest dużo. Ostatecznie chciałbym wydać nową wersję książki "Tworzenie nowoczesnych portali Internetowych" opartą o C# 8.0 i ASP.NET CORE MVC 3. Link do aktualnej wersji kursu: http://kurs.aspnetmvc.pl Oprócz aktualizacji kursu trzeba jeszcze poprawić kilka rzeczy od strony technicznej, ale to już zostanie ogarnięte bez zrzutki. Mile widziane sugestie co przerobić / poprawić ;) Pomógł Ci ten kurs? Dołącz się do zrzutki!

n2yrzt-1bb8fccf.png

Statystyki KURSU

Wpłacający14

TG
Tomasz Gaładyk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AB
Arkadiusz Baranski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KP
Ksawery Plewniak
25 zł
 
Dane ukryte
24 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KW
KATARZYNA WOJNA
10 zł
KW
Krystyna Waga
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 150 zł i więcej

Godzina indywidualnej konsultacji/szkolenia na skype

Z pewnością w trakcie nauki programowania masz wiele dylematów i pytań, które Cię nurtują. Dla tych, którzy wesprą zrzutkę kwota minimum 150zł, oferuję godzinę konsultacji gratis.

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 900 zł i więcej

Cały dzień (8h) intensywnego szkolenia / burzy mózgów / analizy projektu

Wspierajac zrzutkę tym pakietem otrzymasz dzień intensywnego zdalnego szkolenia na Skype, po którym zyskasz bardzo dużą ilość nowych informacji oraz nowe spojrzenie na nurtujące Cię dylematy. Polecany zarówno dla osób uczących się programować jak i osób, które prowadzą firmy i/lub chcą wystartować z nowym projektem który wymaga stworzenia / zwalidowania aplikacji webowej / portalu internetowego.

Wybieram

Wpłać 4900 zł i więcej

Tydzień w Twojej firmie

Spędzę tydzień (PN-PT) w Twojej firmie. Oferuję świeże spojrzenie na procesy zachodzące w firmie i dam wskazówki co zmienić aby było taniej / szybciej / wydajniej. Zalecana wcześniejsza godzinna konsultacja, na której usalimy w jakich obszarach mogę pomóc.

Moje dziedziny: progamowanie, SEO / pozycjonowanie i optymalizacja, relacje i współpraca zespołu, ergonomia stanowiska pracy, ocena potencjału biznesowego projektu, nowe ścieżki rozwoju.

Nocleg i transport nie są wliczone.

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

570 679 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?