id: n35gad

Projekt Tektura

Projekt Tektura

Nasi użytkownicy założyli 1 170 120 zrzutek i zebrali 1 219 269 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Projekt Tektura powstał, by stwarzać szeroko rozumiane DOBRO. Założony został z myślą o wspieraniu różnych grup społecznych, szczególnie skupiając się na rodzinach oraz kobietach. Głównym celem projektu jest promowanie aktywności twórczej, rozwijanie kreatywności, umiejętności plastycznych oraz budowanie poczucia wartości i bezpieczeństwa u jego uczestników.

Jednym z głównych działań Projektu Tektura jest organizacja RODZINNYCH KREATYWNYCH WARSZTATÓW Z TEKTURĄ, które mają na celu integrowanie rodzin poprzez promowanie zdrowych, rodzinnych wartości, wspólne tworzenie oraz rozwijanie kreatywności. Poprzez takie warsztaty dzieci mogą rozwijać swoje zdolności artystyczne, a jednocześnie spędzać wspólnie czas i budować więź z rodzicami.

Projekt Tektura skupia się również na organizacji I edycji KREATYWNYCH WARSZTATÓW DLA KOBIET GLAMOUR, które mają na celu nie tylko rozwijanie umiejętności artystycznych, ale także wspieranie rozwoju osobistego i odbudowanie niskiego poczucia własnej wartości i braku pewności siebie. Poprzez te działania Projekt Tektura dąży do wzmacniania kobiet w społeczności poprzez stworzenie przestrzeni do samorealizacji i wzajemnego wsparcia. Szczęśliwa, spełniona kobieta, to duża szansa na zdrowe więzi i relacje w rodzinie oraz udane małżeństwo.

Aby umożliwić kontynuację tych rozpoczętych działań oraz dalszy rozwój Projektu Tektura i realizację nowych pomysłów zorganizowano zbiórkę środków na platformie zrzutka.pl. Dzięki Państwa wsparciu Projekt Tektura będzie mógł kontynuować organizację warsztatów oraz poszerzać zakres działań, aby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój osobisty i społeczny uczestników Projektu Tektura.


W ramach Projektu Tektura tworzone są również ORYGINALNE PROJEKTY Z TEKTURY, które stanowią doskonały pomysł na prezent z okazji różnorodnych wydarzeń i uroczystości. Działania te mają na celu nie tylko wsparcie twórczości artystycznej, ale również promowanie świadomego i odpowiedzialnego podejścia do konsumpcji poprzez promocję prezentów ręcznie wykonanych i unikatowych. W ten sposób Projekt Tektura angażuje społeczność w działania kreatywne, przyczyniając się do budowy więzi społecznych i promowania wartości rodzinnych.


Wesprzyj Projekt Tektura i wspólnie stwarzajmy DOBRO :) Wierzę, że każdy człowiek jest zdolny do dobra. Jeśli wesprzesz Projekt Tektura, już dziś dziękuję Ci za wsparcie i hojne serce.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!