id: n3rnx2

Nowy dom

Nowy dom

Nasi użytkownicy założyli 1 167 414 zrzutek i zebrali 1 214 949 140 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochamy z córką nasz dom, to dom po moich rodzicach. Oboje go kochali, mój tata ponad 30 lat temu go remontował już wtedy mówił że nie postoi ta szopa już dłużej niż 20 lat. A stoi, ale niestety faktycznie powoli zaczyna się zapadać, fundament o ile można to tak nazwać jest cały spróchniały, ściany też. Dach trzyma się już chyba tylko na mchu którym częściowo jest porośnięty. Zbieramy ja i moja córka na... nowy dom.

Może coś o nas: jesteśmy dwie, mamy cztery psy i konie. Walczymy z tym wszystkim same. Córka ma 9 lat chodzi do drugiej klasy. Jest wspaniała uczennicą, pięknie śpiewa, jest wesoła, radosna wychowana ,,na boso". Nie interesuje jej telefon czy komputer zdecydowanie woli kiedy razem układamy puzzle, idziemy na spacer, czytamy książki. Ja ... Jestem optymistką, naiwna optymistką. Z uwagi na moje złe decyzje życiowe, a co za tym idzie spłacanie olbrzymich długów po byłym mężu. Najpierw mnie namówił na dwa kredyty, a potem to już właściwie zmusił do dwóch następnych, pożyczał duże pieniądze od znajomych wszystko co zarobię idzie na te długi. Znaczna część już spłaciłam, ale jeszcze bardzo dużo zostało. Nie stać mnie na zrobienie czegokolwiek z domem. Miałam nadzieję, że dom wytrzyma jeszcze czas spłat , ale mimo iż dzielnie się trzyma to już powoli upada.

Proszę Was więc o pomoc.

Za okazaną pomoc chętnie odpłacę gościną, mieszkamy w pięknej okolicy Zalewu Sulejowskiego, dookoła są lasy, jezioro, konie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 9

EI
Gwiazda i Karmel :)
50 zł
AP
Agnieszka Pacocha
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AJ
Aneta Jakóbczyk
20 zł
Ż:
Koniara
80 zł
KL
Krystyna Lipka
100 zł
EM
Ewa Milik
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AM
Anonimowy
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!