id: n3sjd3

powrót do normalnego życia po wypadku samochodowym

powrót do normalnego życia po wypadku samochodowym

Nasi użytkownicy założyli 982 783 zrzutki i zebrali 1 005 799 409 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!


W 2015 roku miałem bardzo poważny wypadek samochodowy, który odmienił moje życie o 180 stopni. Siedząc z tyłu na siedzeniu pasażera, moja noga została zmiażdżona. Na miejscu zostały przeprowadzone dwie operacje, groziła mi nawet amputacja całej nogi, jednak udało się tego na szczęście uniknąć.


To jeden z najgorszych momentów w moim życiu, o którym niechętnie mówię. Skutki tego wypadku odczuwam do dziś. Bardzo chciałbym zamknąć ten rozdział w moim życiu, a środki zebrane na Zrzutce bardzo by mi w tym pomogły. Nie było i nie jest łatwo, mimo to, każdego dnia zaciskam pięści i zęby, i wstaję, by walczyć.


Wypadek, który wydarzył się w 2015 roku wyrządził trwałe szkody w moim zdrowiu. Najbardziej ucierpiało moje biodro, które było dwa razy operowane. Wciąż do opłacenia pozostają rachunki za leczenie i za obie operacje, które miały miejsce. Koszta są ogromne. Niestety na tych dwóch operacjach się nie skończy - przed wybuchem pandemii mój lekarz ortopeda stwierdził, że prędzej czy później będę musiał biodro wymienić - uszkodzenia są na tyle duże i trudne do zregenerowania, że będę w przyszłości potrzebował endoprotezy. Dodatkowo potrzebuję rehabilitacji i leków, które choć trochę pomogą mi poczuć się lepiej. Ten wypadek spowodował u mnie dużą traumę, z której ciężko się otrząsnąć, więc zacząłem myśleć o pomocy psychologa, który mógłby mi pomóc ruszyć z życiem naprzód.


Jak widać - jest tego dużo i wymaga to ogromnej ilości środków, dlatego postanowiłem założyć tę zrzutkę, bo wierzę, że są jeszcze na świecie ludzie o dobrym sercu. ❤

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

MB
Marcin Baranowski
NA
Natalia
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 4

 
2500 znaków