id: n3sjd3

powrót do normalnego życia po wypadku samochodowym

powrót do normalnego życia po wypadku samochodowym

Nasi użytkownicy założyli 1 167 475 zrzutek i zebrali 1 215 094 674 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!


W 2015 roku miałem bardzo poważny wypadek samochodowy, który odmienił moje życie o 180 stopni. Siedząc z tyłu na siedzeniu pasażera, moja noga została zmiażdżona. Na miejscu zostały przeprowadzone dwie operacje, groziła mi nawet amputacja całej nogi, jednak udało się tego na szczęście uniknąć.


To jeden z najgorszych momentów w moim życiu, o którym niechętnie mówię. Skutki tego wypadku odczuwam do dziś. Bardzo chciałbym zamknąć ten rozdział w moim życiu, a środki zebrane na Zrzutce bardzo by mi w tym pomogły. Nie było i nie jest łatwo, mimo to, każdego dnia zaciskam pięści i zęby, i wstaję, by walczyć.


Wypadek, który wydarzył się w 2015 roku wyrządził trwałe szkody w moim zdrowiu. Najbardziej ucierpiało moje biodro, które było dwa razy operowane. Wciąż do opłacenia pozostają rachunki za leczenie i za obie operacje, które miały miejsce. Koszta są ogromne. Niestety na tych dwóch operacjach się nie skończy - przed wybuchem pandemii mój lekarz ortopeda stwierdził, że prędzej czy później będę musiał biodro wymienić - uszkodzenia są na tyle duże i trudne do zregenerowania, że będę w przyszłości potrzebował endoprotezy. Dodatkowo potrzebuję rehabilitacji i leków, które choć trochę pomogą mi poczuć się lepiej. Ten wypadek spowodował u mnie dużą traumę, z której ciężko się otrząsnąć, więc zacząłem myśleć o pomocy psychologa, który mógłby mi pomóc ruszyć z życiem naprzód.


Jak widać - jest tego dużo i wymaga to ogromnej ilości środków, dlatego postanowiłem założyć tę zrzutkę, bo wierzę, że są jeszcze na świecie ludzie o dobrym sercu. ❤

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

MB
Marcin Baranowski
NA
Natalia
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 4

 
2500 znaków