id: n3w6yb

Fundusz dla kotów wolno żyjących

Fundusz dla kotów wolno żyjących

Nasi użytkownicy założyli 1 035 701 zrzutek i zebrali 1 103 475 034 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świnoujściu stara się pomagać każdemu potrzebującemu zwierzęciu.


Nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, ale jeśli tylko zwolni nam się jakieś miejsce, albo sytuacja danego zwierzęcia jest wyjątkowo trudna - mamy zagrożenie życia lub zdrowia to staramy się działać.


Niestety pomaganie kotom wolno żyjącym jest kosztowne i znacznie przerasta nasze możliwości finansowe....jako schronisko utrzymujemy się z dotacji, która wystarcza nam na utrzymanie 80 kotów i 12 psów - w głównej mierze to jedzenie, leczenie i szeroko rozumiana profilaktyka (szczepienia, odrobaczanie, zabezpieczanie przed ektopasożytami).


Koty wolno żyjące, którym pomagamy trafiają do nas niekiedy w bardzo ciężkim stanie. Oczywiście mamy na szczęście możliwość leczenie ich na koszt Urzędu Miasta, ale bardzo często potrzebujemy rozszerzyć diagnostykę (RTG, testy, badania krwi) o takie elementy, których UM nie pokrywa. Często koty te muszą być dodatkowo suplementowane, wymagają dodatkowych elementów wyposażenia klatki np. podkładów higienicznych itp....


Nie poddajemy się jednak...i wierzymy, że z Waszym wsparciem nasze działania będą lepsze, a pomoc bardziej realna.


JW32IWfblEzCaZN8.jpg

Kolejnym naszym podopiecznym został Zygzak, który z niewiadomych powodów nie potrafi się prawidłowo poruszać. Podejrzewamy z lekarzami uszkodzenie OUN. Zdjęcia RTG nie wykazały, bowiem żadnego złamania kręgosłupa czy miednicy. Zygzak jest cudownym kotem, bardzo ufnym i chcącym żyć. My chcemy tę szansę mu dać więc póki co przy wsparciu farmakologicznym będziemy starali się o niego walczyć. Oprócz pokrycia kosztów jego leczenia potrzebujemy bardzo dużej ilości podkładów higienicznych, suplementów do diety i dobrej jakości karmy i oczywiście miliona kciuków.


bC6D3rdd94tEfQEe.jpg

I8kxNrWkL5UCit9C.jpgDziękujemy za każde nawet najmniejsze wsparcie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

BR
Bartosz Rogalski
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
BP
Beata Pakuła
100 zł
 
Dane ukryte
30 zł
NK
Nadia
10 zł
KG
Katarzyna Gawle
ukryta
MA
Monika
20 zł
IK
Iwona Kordek
5 zł
MG
Mateusz Grabowski
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!