id: n46a4b

Pomoc dla żony i córki naszego przyjaciela, śp. MARCINA

Pomoc dla żony i córki naszego przyjaciela, śp. MARCINA

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 775 zrzutek i zebrali 1 198 900 506 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • We wtorek, 25.08.2020r odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. st. sierż. Marcina Szpyruka, który utonął 20 sierpnia w Sztutowie po tym, jak przebywając wraz z rodziną nad morzem uratował topiacą się 12-letnią dziewczynkę. Dziecko udało mu się uratować sam niestety przeplacił to życiem. W trakcie mszy św. zmarły policjant został uhonorowany złotą odznaką “Zasłużony Policjant”.l841ab634c599f6e.jpegd542bcfe62786f79.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W dniu 20.08.2020r zginął policjant śp. Marcin Sz. nasz przyjaciel, a zarazem wspaniały ojciec i mąż Ali i Ani. W tej trudnej chwili pomóżmy 15 miesięcznej, osieroconej córce Alicji i żonie Ani.


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-08-20/rzucil-sie-na-ratunek-12-latce-policjant-utonal/


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1681

preloader

Komentarze 24

 
2500 znaków
 • SF
  Stowarzyszenie Funkcjonariuszy Służb Mundurowych "BASTION"

  Wpłata dochodów uzyskanych ze sprzedaży karnetów strzeleckich na osi rekreacyjnej w trakcie II Turnieju Strzeleckiego Pamięci Poległych Policjantów w Okręglicy, w dn. 12.09.2020r.

  500 zł
 • PK
  Piotr K.

  Drogi Bracie...

  10 zł
 • JK
  Jacek Kielce

  Trzymamy Line. Żegnaj Bracie

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Mój mąż też jest policjantem... Mamy dwójkę malutkich dzieci a na samą myśl o tym włosy jeżą się na głowie. Przez nieodpowiedzialność rodziców/opiekunow tego dziecka on sam osierocił swoje maleństwo i pozostawił swoją żonę. Bohater! Życzę dużo wytrwałości i spokoju.

  10 zł
 • Grzegorz W

  Po prostu serce na pół pęka... Wielki szacunek dla Ciebie Marcinie... Postawa prawdziwego gliny, takiego z krwi i kości. Z tego miejsca chciałbym skierować słowa wsparcia dla rodziny, a w szczególności dla żony i córeczki, aby w tych trudnych momentach wiedzieli, że mają za sobą niebieską rodzinę, która zawsze będzie wspierała swoich braci i ich rodziny... Trudno cokolwiek innego napisać po prostu wielki smutek i pustka wobec tak tragicznego zdarzenia.. ;( Bohaterska postawa. Niesprawiedliwość losu ... Trzymajcie się dzielnie...