id: n48ubf

Pożar w Kozach – odbudujmy stolarnię Mateusza!

Pożar w Kozach – odbudujmy stolarnię Mateusza!

13 575 zł 
z 40 000 zł
33%
6 dni do końca
140 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


7 września, po zmroku, w kilkadziesiąt minut pożar strawił w Kozach stolarnię Mateusza. To jedyne źródło utrzymania 29-letniego stolarza i jego rodziny - żony i dwójki małych dzieci. Poprzez tę zbiórkę chcemy pomóc odbudować mu miejsce pracy i przede wszystkim źródło utrzymania rodziny.

Stolarnia spłonęła doszczętnie, a budynek niestety musi zostać rozebrany. W pożarze zniszczone zostały doszczętnie (potrzebne przy wykonywaniu mebli ogrodowych i huśtawek) elektronarzędzia, stanowiące podstawę, by wznowić działalność. Te, są niestety bardzo kosztowne. Zbiórka ma więc pomóc w zakupie najważniejszych narzędzi, by możliwie szybko powrócić do pracy dającej utrzymanie młodej rodzinie.

Niestety budynek stolarni nie był ubezpieczony, Mateusz musi więc poradzić sobie bez tego wsparcia. Wierzymy, że wspólnymi siłami i nawet najdrobniejszymi wpłatami pomożemy zebrać kwotę umożliwiającą zakup podstawowych, a w tym momencie bardzo drogich i będących poza zasięgiem elektronarzędzi.

Będziemy wdzięczni za każdą Waszą wpłatę, a jeśli z różnych przyczyn nie jesteście w stanie wesprzeć Mateusza finansowo, udostępnijcie prosimy tę zbiórkę za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Wierzymy, że wspólnie przywrócimy uśmiechy na ich twarzach, a dzieciaki niebawem znów będą mogły obserwować zadowolonego tatę w pracy.


https://dziennikzachodni.pl/pozar-w-kozach-ogien-ogarnal-zaklad-stolarski-na-miejscu-interweniowaly-cztery-zastepy-strazy-pozarnej-i-policja/ar/c1-15792358
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 140

KS
Kamil Sztefko
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
DW
Kozianka
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MB
Straconka
20 zł
M
Maria
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AM
Aneta Mlynarczyk
50 zł
 
Dane ukryte
5 zł
GW
Grzegorz Wróbel
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Zdrojowa 52, 43-340

Kozy, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

750 787 zrzutek

i zebrali

539 982 997 zł

A ty na co dziś zbierasz?