id: n49zaz

Motosacz Motomikołaje 2023

Motosacz Motomikołaje 2023

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 902 zrzutki i zebrali 1 162 422 966 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Motomikołaje, Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujących w naszym regionie.

Z roku na rok nasza akcja się rozrasta. Dołączają do nas przyjaciele i sponsorzy. Od kilku lat w organizacji akcji wspierają nas mocno: Grupa 4x4, sympatycy pojazdów zabytkowych, Miasto Nowy Sącz wraz z Prezydentem Ludomirem Handzlem i inni.

noUfxxQoMOnY1A1b.jpg

Raz w roku ściągamy skóry i kombinezony, przywdziewamy szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżamy na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych i najbardziej potrzebujących świątecznymi podarunkami. Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku odwiedzamy najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.Dzięki sponsorom mamy taką możliwość. W ciągu ostatnich 9 lat rozdaliśmy ponad 25 tysięcy paczek dzieciakom i osobom starszym. W akcji brało udział ponad 70 motocyklistów, którzy byli w drodze ponad 80 dni, praktycznie od rana do wieczora. 


Wszystkim, którzy włączają się do naszej akcji dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i obdarowanych. Za Wasze serce, Wasz czas, Wasze poświęcenie, Waszą wrażliwość. Dzięki Wam na kilkuset twarzach i twarzyczkach, w ten przedświąteczny czas, zawita uśmiech oraz łzy wzruszenia.


Mając powyższe na względzie prosimy o wsparcie organizowanej akcji MOTOMIKOŁAJE 2023.

Obiecujemy, że żaden dar serca nie zostanie zmarnowany, a nazwiska oraz nazwy firm wspierających umieścimy na naszych stronach internetowych.


Wiemy tylko że możemy liczyć na WAS! Już kilka lat z rzędu udowodniliście że macie duże, gorące i otwarte serducha.

Dzięki WAM możemy nadal tworzyć Naszą Wspólną Wielką Akcję Świąteczną.


UWAGA: CAŁA ZEBRANA SUMA ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA PACZKI DLA DZIECIAKÓW. CAŁĄ AKCJĘ I JEJ ORGANIZACJĘ ZAWSZE POKRYWAMY Z WŁASNYCH ŚRODKÓW.


Ygcpw9bHw1Yrv6vL.jpg

38anrnYQ5WZTyHza.jpg

zMI3ynh56shg1WbY.jpg

FSdIbOqhGeILqRo4.jpgt5blTZSMvJUhJflx.jpgOB7HLAZ8ov3LVh5C.jpgV5yRVoHJ9uJ1W7jL.jpg

Kilka słów o nas

Jesteśmy zapaleńcami, którzy kochają motocykle, wolność i wiatr we włosach – o ile je jeszcze mamy;-). Powołaliśmy forum motocyklowe motosacz.pl, aby dzielić się pasją, wiedzą, doświadczeniem, wymieniać poglądy, poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach czy „polatać” w miłym towarzystwie. Dla nas nie ma znaczenia pojemność. Niektórzy z nas jeżdżą na skuterach, inni na ścigaczach, jeszcze inni nie wyobrażają sobie życia bez ryczących chopperów. Wiek też nie ma granic. Kochamy motocykle i nie wyobrażamy sobie życia bez nich.


Naszą pasję i nasze miłości, próbujemy połączyć z czymś pożytecznym. Oprócz wspólnych wypadów w trasę staramy się pomagać. Szczególnie tym najmłodszym, tym którzy potrzebują pomocy.


Skontaktuj się z nami!

SŁAWEK - tel. 792 063 963

TOMEK - tel. 512 391 962

KRZYSIEK - tel. 605 157 547

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

AB
Aga Fojt
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
IH
Halina Dyczkowska
300 zł
PW
Paulina
20 zł
AP
Adam Prusinowski
100 zł
SD
Adam Litkowski
50 zł
PA
Paweł
50 zł
BD
Borek Daniel
100 zł
KJ
Katarzyna Janusz
70 zł
KU
Kubamx94
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków