id: n4jjnf

Opłata za transfery: Kacper Szumilas i Michał Leśniak

Opłata za transfery: Kacper Szumilas i Michał Leśniak

1 995 zł 
z 15 000
13%
zakończona 30.09.2022r
17 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kacper Szumilas i Michał Leśniak grali z nami ostatnie pół roku na zasadzie wypożyczenia z MKS Nowe Miasteczko. Jesteśmy z ich występów zadowoleni, chcemy, żeby zostali z nami. Ci młodzi, perspektywiczni zawodnicy, również tego chcą, widzą w Dozamecie właściwe miejsce dla dalszego rozwoju.


Biorąc pod uwagę, że mówimy o transferach z A-klasy do klasy Okręgowej liczyliśmy, że dogadamy się z ich klubem na realne, odzwierciedlające faktyczną wartość i możliwości finansowe kwoty. Prezes MKS postanowił jednak kierować się sztywnymi wyliczeniami wynikającymi z kalkulatora ekwiwalentu za wyszkolenia PZPN. A jest to kalkulator kompletnie oderwany od ligowej rzeczywistości i kondycji finansowej klubów z niższych lig, co w środowisku przyznają w zasadzie wszyscy.


Dozamet to MY! Kacper i Michał też, dlatego dziś rzucamy w przestrzeń hasło o wszystkich rękach na pokład i zachęcamy do dorzucenia się w zbiórce na opłaty za te dwa transfery.


Chłopaki będą naszymi zawodnikami, natomiast drodzy kibice, każda Wasza pomoc, żeby stało się to jak najszybciej, będzie dla nas znacząca.


Przez zbiórkę, będącą pewnego rodzaju precedensem, pokażmy nasz sprzeciw wobec nierealnych zasad narzuconych przez Związek. Pokażmy, że rozwój młodych piłkarzy i związane z tym zmiany barw klubowych liczą się dla nas wszystkich bardziej!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 133 557 zł

A ty na co dziś zbierasz?