Walka o życie mojej wnuczki. Zakończona 30.09.2019r ID: n4njpf

Walka o życie mojej wnuczki.

Zebrano 131 zł
z kwoty 414 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Dzieci w wieku Evy mają różne marzenia – chcą zostać piłkarzem, piosenkarką, chciałaby dostać nową zabawkę. Eva ma tylko jedno marzenie – chciałaby żyć. Ma dopiero 5 lata, to zbyt wcześnie by odejść. Eva jest pełna nadziei – wierzy, że kiedyś jej ból się skoczy. Mimo wielkiego cierpienia jakie przechodzi, wciąż się uśmiecha. Pomóżmy spełnić jej marzenie.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

PLN: 23175000121975400000025661
Tatiana Hlobchak
Raiffeisen Polbank

USD 5168 7573 8324 3690 Olena Zahladko

EUR 5168 7573 8324 3682 Olena Zahladko

BTC: 1FTTNuoF59iDe4cfjwniaydA3MpUfDPnnQ


Eva Zahladko, 5 lat. Diagnoza: nefroblastoma, 3 etap, nawrót podczas leczenia podstawowego; rozległy rak otrzewnej. Cena życia Evy wynosi 110.000 $. Hadassah Clinic, Israel – prowadzenie chemioterapii, chirurgii w celu usunięcia przerzutów i autologicznego przeszczepu szpiku kostnego.

Ewa walczy z rakiem od ponad 9 miesięcy. "Jestem silna i odważna" – tak odpowiada Ewa na pytania czy się boi. Dziewczynka ma duże nadzieje, że pewnego ranka rodzice powiedzą jej, że nie musi iść do szpitala, że wkrótce jej włosy odrosną i będzie mogła zapuścić włosy jak Elsa.

Eva urodziła się jako całkowicie zdrowe dziecko, nie chorowała. Zawsze była aktywna – z przyjemnością chodziła na zajęcia dodatkowe, tańce, akrobatykę. Aż pewnego dnia zachorowała na grypę. Przez trzy dni nie można było zbić jej gorączki.

Wkrótce pojawiły się niezrozumiałe symptomy – początkowo zaczęła boleć ją ręką, potem pod żebrami znaleziono guza.

Badanie ultrasonograficzne wykazało, że Ewa miała 9 cm nowotworu, a tomografia komputerowa potwierdziła straszną diagnozę - nerczaka zarodkowego.

Eva ukończyła 4 bloki przedoperacyjnej chemioterapii, która miała bardzo negatywny wpływ na wątrobę. Operacja usunięcia guza wraz z nerką spowodowała powikłania – pękł guz i część komórek nowotworowych wypłynęła do jamy brzusznej.

Następnie przepisano radioterapię na 17 sesji i 12 bloków chemioterapii. Protokół chemiczny był najpotężniejszym ze wszystkich możliwych dla nefroblastoma. Ale po szóstym bloku pojawiła się pierwsza metastaza, została usunięta, wkrótce druga... Najpotężniejsza chemia nie zadziałała. I znowu radioterapia – 22 sesje, chemioterapia z innymi lekami. I znowu nowe przerzuty, trzeci... A potem – rak.

Aby przeżyć, Eva potrzebuje indywidualnej chemioterapii, operacji usunięcia przerzutów i autologicznego przeszczepu szpiku kostnego. Tylko jedna izraelska klinika Hadassah zgodziła się nas przyjąć. Cena życia mojej wnuczki została wyceniona na 110.000 $.

Nazywam się Tatiana Hlobchak w 2018 r. przyjechałm do Polski do pracy. Chciałam zarobić, żeby moja rodzina mogła godnie żyć na Ukrainie. Miałam odłożyć trochę pieniędzy i wrócić do nich. Niedawno jednak dowiedziałam się, że moja 5 – letnia wnuczka zachorowała na nowotwór. Czuję się bezsilna, ponieważ moje zarobki nie są wystarczające, aby pokryć leczenie wnuczki, z drugiej strony nie mogę wrócić na Ukrainę, bo moje zarobki byłyby jeszcze niższe. Sprzedałam wszystko, co posiadałam na Ukrainie, włącznie z domem.

Rodzina rozpoczęła zbiórki na Ukrainie, wsparły nas również fundacje z Niemiec i Rosji. Niestety pieniędzy wciąż brakuje. Dlatego też zwróciłam się o pomoc do moich przyjaciół z Polski. Postanowiliśmy stworzyć tę zrzutkę, żeby każdy z Was mógł zrozumieć, co się stało i dlaczego ta zbiórka jest tak ważna dla mojej rodziny. Bardzo proszę o wpłaty, każda złotówka ma znaczenie.


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

все будить добре

OY

Olena Yanush

Выздоравливай быстрее землячка наша маленькая❤❤❤

TK

Tetiana Kuznietsova

????????????

TK

Tetiana Kuznietsova

Здоровья и сил тебе Евуся!!!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

TL
10 zł
tetiana litus
Nasi użytkownicy założyli

371 148 zrzutek

Pomóż zebrać 414 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.