id: n4rhvb

MISJA NA POL’AND’ROCK FESTIWAL 2023

MISJA NA POL’AND’ROCK FESTIWAL 2023

Nasi użytkownicy założyli 1 016 229 zrzutek i zebrali 1 064 402 142 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zobacz jak było na misji Pol’and’Rock Festiwal 2022: Steiger na Pol'and'Rock 2022O NAS:


Wizja Steigera jest dość jasna: docierać z przesłaniem Ewangelii do młodych ludzi, którzy nie są zainteresowani Kościołem. Misja narodziła się w latach 80-tych, jako dynamiczna służba docierająca do zbuntowanego pokolenia z kręgów subkultur Amsterdamu. Dziś jest to międzynarodowy ruch misyjny powołany do docierania z Ewangelią do tzw. Globalnej Kultury Młodych. Steiger działa dziś w ponad 100 miastach świata i poprzez lokalne zespoły w tych miejscach stara się zmniejszyć ogromną przepaść kulturową między Kościołem, a światem młodych. 


Globalna Kultura Młodych, czyli grono osób, do których docieramy, jest pochłonięte konsumpcjonizmem, mediami społecznościowymi i rozrywką. Widzimy, że cały świat młodych podziela te same wartości, słucha tej samej muzyki, ogląda te same filmy i udostępnia te same posty. Na tę globalną kulturę duży wpływ wywiera jeden dominujący światopogląd: świecki humanizm - Bóg nie ma znaczenia,

a człowiek jest w centrum. W tej relatywistycznej kulturze ludzie mówią: “to my jesteśmy bogiem, a konsumpcjonizm jest naszą religią. Nie oczekujemy odpowiedzi od Kościoła; ​​jest to martwa i pusta tradycja przeszłości. Nie ma Boga, a nawet, jeśli On jest, to nie ingeruje w nasze życie”. 

Jaka jest nasza odpowiedź? Pokazać im serce Boga Ojca. W Polsce, poza działaniami lokalnymi, realizujemy kilka ogólnopolskich projektów.MISJA NA POL’AND’ROCK FESTIWAL  

Wierzymy, że ten festiwal to jedno z miejsc, gdzie każdego roku po prostu musimy być! Pierwszy tydzień sierpnia, setki tysięcy młodych ludzi, którzy przyjeżdżają tam z całą mocą praktykować hasło: ‘sex, drugs and rock and roll’. Wielu uczestników tej imprezy nie jest zainteresowanych Bogiem...Ale wszystkich tych ludzi szuka Bóg! W minionym roku podczas naszej misji na festiwalu wśród tłumów mogliśmy spotkać wyjątkowe osoby, które szukały Boga, miały mnóstwo pytań, były otwarte na Ewangelię i powierzyły swoje życie Jezusowi. Spotykaliśmy też takich, którzy z pozoru wydawali się być zupełnie niezainteresowani. Po dłuższej rozmowie i modlitwie chcieli jednak kontynuować relację z nami i byli wdzięczni za to, co robimy. W tym roku w dniach 31 lipca do 6 sierpnia planujemy kolejny wyjazd misyjny na ten festiwal. 

Będziemy działać z ludźmi z całej Polski, ale i całego świata. Nasz zespół będzie składał się z wielu misjonarzy i wolontariuszy, którzy poświęcą ten tydzień na docieranie do uczestników festiwalu. Ty również możesz być jednym z nich. Zapisz się tutaj: 

https://tiny.pl/wvp67


NA CO ZBIERAMY? 

  • transport ekipy międzynarodowej i materiałów na festiwal (namioty, sprzęt) 
  • koszty zorganizowania flashmobów, akcji, koncertów na Pol’and’Rock 
  • zakup wózków do przewożenia żywności i sprzętu 
  • materiały ewangelizacyjne
  • generator prądu plus paliwo
  • materiały na spotkania follow up 

I wiele innych. 

Wspieraj nas już dziś!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 000 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!