id: n5fyyd

POMÓŻ MI WYZDROWIEĆ I SPEŁNIAĆ MARZENIA

POMÓŻ MI WYZDROWIEĆ I SPEŁNIAĆ MARZENIA

Nasi użytkownicy założyli 1 189 542 zrzutki i zebrali 1 253 416 102 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

POMÓŻ MI WYZDROWIEĆ I SPEŁNIAĆ MARZENIA


Zaledwie kilka tygodni temu z optymizmem patrzyłem w przyszłość prowadząc zwykłe codzienne życie. Jeszcze nie dawno wychodziłem na deski sceny, kręciłem teledyski, w planach miałem kilka koncertów, spełniałem moje największe marzenie

– bycie muzykiem. Dzisiaj to już nieaktualne. Okazało się, że jestem poważnie chory.

Choroba przyszła niespodziewanie niszcząc całe moje dotychczasowe życie zawodowe jak i moją pasję. Szybka diagnoza guz mózgu i natychmiastowa operacja. Tą rundę, dzięki świetnym fachowcom, udało się wygrać, guz usunięto, ale badanie histopatologiczne nie było już takie optymistyczne.

Okazało się że walczę z najbardziej wymagającym, nieczysto grającym przeciwnikiem jakim jest GLEJAK WIELOPOSTACIOWY 4 STOPNIA. Najgroźniejszy ze wszystkich, który wznawia się w dowolnym miejscu i czasie, co znaczy, że będę już do końca życia żył w strachu przed powrotem na stół operacyjny i utratą życia. Teraz czeka mnie chemioterapia i naświetlanie oraz kolejne miesiące w szpitalnym łóżku. Następnie długie tygodnie rehabilitacji, ewentualna nowoczesna nierefundowana nanoterapia co już teraz stanowczo przekracza możliwości finansowe całej mojej rodziny.

Chciałem zostać „gwiazdą rocka” a dziś muszę walczyć o każdy dzień życia. Zwracam się do WAS o chociażby najmniejszy gest pomocy, a że nie ma w życiu silniejszej motywacji niż marzenia – pomóżcie mi je spełnić.

DZIĘKUJĘ – to do WAS wróci, a może ja będę mógł WAM pomóc.

 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 452

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków