Remont i wyposażenie Kociarni-praca od podstaw.
Remont i wyposażenie Kociarni-praca od podstaw.
Aktualności2
-
Przedstawiam fakturę oraz efekt końcowy woliery dla kotów. Trzeba jeszcze uprzątnąć gruzy, zagospodarować wnętrze woliery ( zakupić i powiesić półki,mostki budki ) i dokonać remontu pomieszczeń w których przebywają koty. Najważniejsze jest już zrobione :). Wybieg by koty mogły cieszyć się piękną pogodą i wolnością.








Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Kochani, pojawiło się światełko w tunelu dla moich podopiecznych. Mam szansę stworzenia kotom bezpiecznej przystani. Zarówno kociarni jak i w późniejszym czasie wybiegu z wolierą. Jednak pomieszczenie jest do kapitalnego remontu. Gołe cegły, brak części ściany, podłogi, sufitu, ogrzewania i prądu. Pomieszczenie ma ogromny potencjał ale wymaga ogromnych środków na jego realizację. Trzeba najpierw je odgracić, wywieść gruz, wylać podłogę, zamurować ścianę, załatać dziury w suficie. Ocieplić ( wełną i styropianem ), założyć regipsy, zrobić instalację elektryczną, pomalować, położyć kafelki, podłączyć ogrzewanie, prąd i oczywiście je wyposażyć. Zakupić półki, drapaki, drzewka, kuwety, grzejnik, żyrandol, parapet i drzwi. Opłacić firmę budowlaną, elektryka i hydraulika.. Przeogromne koszty. Jednak marzę o tym by zapewnić podopiecznym najlepsze warunki, bezpieczną przystań. Większość z nich to koty po przejściach lub przewlekle chore. Pewnie nie wszystkie znajdą domy adopcyjne.. Gdyby choć każdy wpłacił po 50- 100 zł,szybciutko uzbierałaby się wymagana kwota. Kwota narazie jest szacunkowa, ile dokładnie wyjdzie za wszystko okaże się podczas prac remontowo-budowlanych. Zależy mi by jak najszybciej rozpocząć remont Kociarni. Z góry dziękuję za każdą przekazaną sumę na ten cel.

Urodzinowa zrzutka od Igora :)
Wszystkiego najlepszego Igor & kotki!