id: n6jgef

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji

Aktualności 1

 • Dyskusja na temat aborcji toczy się od wielu lat i nic z niej nie wynika, a rzeczywistość jest taka, że każdego dnia wiele z nas przerywa ciąże. To jedna z decyzji, którą podejmujemy lub nie. Aborcja to codzienność, to zabieg medyczny, to fakt z życia. Aborcja to zdrowie. Aborcja to wolność. Aborcja to godność. Aborcja to autonomia. Aborcja to życie. 30 września z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji (który, obchodzony jest dwa dni wcześniej na całym świecie) spotykamy się w Warszawie na marszu. Wesprzyj organizacje marszu ---> https://zrzutka.pl/n6jgef
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice. Pomóżcie go nam zorganizować i dorzućcie się do zrzutki!

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice.

Widzimy się 30 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu. Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu.

Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia. Wydarzenie organizujemy oddolnie – bez współpracy z partiami politycznymi, firmami itp. Sfinansujemy go ze środków zebranych na benefitach i za pośrednictwem tej zrzutki. Jeśli zatem chcecie i macie taką możliwość – dorzućcie się do składki. W ten sposób pomożecie nam w druku plakatów, przygotowaniu gadżetów i zorganizowaniu nagłośnienia. Dziękujemy i do zobaczenia na marszu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/211905142866496

Zapraszamy i dziękujemy!

Aborcyjny Dream Team

Warszawski Strajk Kobiet

Kobiety w Sieci

osoby prywatne włączone w organizację marszu

Wpłacający 170

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
301 zł
RM
Rafał Maszkowski
300 zł
RM
Rafał Maszkowski
200 zł
BB
Beata Bielska
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
M.Danicka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GM
Grażyna Morawska
100 zł
AE
Agata Er
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Czemu my jeszcze musimy walczyć?

  7 zł
 • MM
  Magdalena Mierzejewska

  Wspieram zrzutkę z nadzieją, że kiedyś, my — kobiety, w każdej sytuacji będziemy miały wybór i możliwość ratowania swojego życia oraz zdrowia (również psychicznego, gdy ciąża pojawi się w nieodpowiednim momencie i nie będziemy w stanie sprostać tak wielkiej zmianie).

  5 zł
 • KS
  Kaya Szulczewska

  Dziękuję za to co robicie ❤️

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech będzie pięknie! Całym sercem z wami! :)

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Bardzo ważna inicjatywa!!!

  25 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 477 zrzutek

i zebrali

378 151 821 zł

A ty na co dziś zbierasz?