id: n6jgef

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji

Nasi użytkownicy założyli 979 063 zrzutki i zebrali 999 281 672 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dyskusja na temat aborcji toczy się od wielu lat i nic z niej nie wynika, a rzeczywistość jest taka, że każdego dnia wiele z nas przerywa ciąże. To jedna z decyzji, którą podejmujemy lub nie. Aborcja to codzienność, to zabieg medyczny, to fakt z życia. Aborcja to zdrowie. Aborcja to wolność. Aborcja to godność. Aborcja to autonomia. Aborcja to życie. 30 września z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji (który, obchodzony jest dwa dni wcześniej na całym świecie) spotykamy się w Warszawie na marszu. Wesprzyj organizacje marszu ---> https://zrzutka.pl/n6jgef
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice. Pomóżcie go nam zorganizować i dorzućcie się do zrzutki!

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice.

Widzimy się 30 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu. Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu.

Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia. Wydarzenie organizujemy oddolnie – bez współpracy z partiami politycznymi, firmami itp. Sfinansujemy go ze środków zebranych na benefitach i za pośrednictwem tej zrzutki. Jeśli zatem chcecie i macie taką możliwość – dorzućcie się do składki. W ten sposób pomożecie nam w druku plakatów, przygotowaniu gadżetów i zorganizowaniu nagłośnienia. Dziękujemy i do zobaczenia na marszu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/211905142866496

Zapraszamy i dziękujemy!

Aborcyjny Dream Team

Warszawski Strajk Kobiet

Kobiety w Sieci

osoby prywatne włączone w organizację marszu

English below:

On September 28th we celebrate the International Day for Safe Abortion around the world. This year we will also celebrate it in Poland and walk on the streets of Warsaw at the first pro-choice march. We will meet on Septmeber 30th and march for abortion. For abortion that is legal, safe, free of charge and - above all - actually available always when it’s needed. For abortion without shame and fear. In order for it to be as beautiful as we have been dreaming we need your support. We organize this through informal grass root groups and activists - without any collaboration with political parties or companies. We will finance it from the resources that we will raise through benefits and this crowdfunding action. If you want and have a possibility - please support us. You will help us print the posters, make gadgets and organize good sound equipment. Thank you and see you at the march? Here is the link to the event on Facebook: https://www.facebook.com/events/211905142866496 Thank you! Abortion Dream Team Warsaw Women’s Strike Kobiety w Sieci individuals engaged in organization of the march

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 170

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
301 zł
BB
Beata Bielska
200 zł
MB
Magda Borowiak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZR
Zuzanna Rokita
100 zł
Paulina Łopatniuk
100 zł
PS
pszemeg
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Czemu my jeszcze musimy walczyć?

  7 zł
 • MM
  Magdalena Mierzejewska

  Wspieram zrzutkę z nadzieją, że kiedyś, my — kobiety, w każdej sytuacji będziemy miały wybór i możliwość ratowania swojego życia oraz zdrowia (również psychicznego, gdy ciąża pojawi się w nieodpowiednim momencie i nie będziemy w stanie sprostać tak wielkiej zmianie).

  5 zł
 • KS
  Kaya Szulczewska

  Dziękuję za to co robicie ❤️

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech będzie pięknie! Całym sercem z wami! :)

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Bardzo ważna inicjatywa!!!

  25 zł