Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji ID: n6jgef

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji ID: n6jgef

6 832 zł z 15 000 zł

45%

6 832 zł

6 832 zł

z 15 000 zł

zakończona

zakończona

01.10.2018r

170

170

wspierających
45%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Dyskusja na temat aborcji toczy się od wielu lat i nic z niej nie wynika, a rzeczywistość jest taka, że każdego dnia wiele z nas przerywa ciąże. To jedna z decyzji, którą podejmujemy lub nie. Aborcja to codzienność, to zabieg medyczny, to fakt z życia. Aborcja to zdrowie. Aborcja to wolność. Aborcja to godność. Aborcja to autonomia. Aborcja to życie. 30 września z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji (który, obchodzony jest dwa dni wcześniej na całym świecie) spotykamy się w Warszawie na marszu. Wesprzyj organizacje marszu ---> https://zrzutka.pl/n6jgef
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice. Pomóżcie go nam zorganizować i dorzućcie się do zrzutki!

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice.

Widzimy się 30 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu. Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu.

Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia. Wydarzenie organizujemy oddolnie – bez współpracy z partiami politycznymi, firmami itp. Sfinansujemy go ze środków zebranych na benefitach i za pośrednictwem tej zrzutki. Jeśli zatem chcecie i macie taką możliwość – dorzućcie się do składki. W ten sposób pomożecie nam w druku plakatów, przygotowaniu gadżetów i zorganizowaniu nagłośnienia. Dziękujemy i do zobaczenia na marszu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/211905142866496

Zapraszamy i dziękujemy!

Aborcyjny Dream Team

Warszawski Strajk Kobiet

Kobiety w Sieci

osoby prywatne włączone w organizację marszu

Wpłacający170

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
301 zł
RM
Rafał Maszkowski
300 zł
RM
Rafał Maszkowski
200 zł
BB
Beata Bielska
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
M.Danicka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GM
Grażyna Morawska
100 zł
AE
Agata Er
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Czemu my jeszcze musimy walczyć?

  7 zł
 • MM
  Magdalena Mierzejewska

  Wspieram zrzutkę z nadzieją, że kiedyś, my — kobiety, w każdej sytuacji będziemy miały wybór i możliwość ratowania swojego życia oraz zdrowia (również psychicznego, gdy ciąża pojawi się w nieodpowiednim momencie i nie będziemy w stanie sprostać tak wielkiej zmianie).

  5 zł
 • KS
  Kaya Szulczewska

  Dziękuję za to co robicie ❤️

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Niech będzie pięknie! Całym sercem z wami! :)

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Bardzo ważna inicjatywa!!!

  25 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

500 379 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?