id: n6saay

Leczenie Julki Pawlukowskiej #przysiady dla Julki

Leczenie Julki Pawlukowskiej #przysiady dla Julki

Nasi użytkownicy założyli 1 068 648 zrzutek i zebrali 1 165 917 505 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Uśmiech niezwykle dzielnej Julci sprawia, że nie widać ciężkiej choroby. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zdrowa dziewczynka…

 

Julia ma 7 lat, w lipcu 2019 r. przeszła skomplikowaną operację w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, w wyniku której usunięto połowę bardzo dużego GUZA NOTWOROWEGO PNIA MÓZGU i RDZENIA SZYJNEGO.


Wydawałoby się, że wszystko poszło dobrze i guz się zatrzyma... 

Jednak ostatni rezonans z marca 2020 pokazał wznowę i wzrost guza o 5 mm. Lekarze podjęli decyzję o leczeniu chemioterapią.


Od 15 kwietnia Julcia co tydzień jeździ na podanie chemii do Centrum Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Po 10 takich tygodniach będzie jeździła na podanie chemii raz w miesiącu przez rok.

Słaba morfologia i zaburzenia równowagi oraz pochylenie główki na bok powodujące wadę postawy to Julci największe przeszkody... z którymi musi walczyć.

Mimo tego co ją spotkało nie narzeka, jest silna i dzielna... choć czasami trzeba długo rozmawiać i mówić, że każdy ma mniej lub bardzej poważną chorobę, z którą musi walczyć... narazie to wystarcza.


Po 7 miesiącach od rozpoczęcia leczenia przekonamy się czy guz się zatrzymał i może choć trochę zmniejszył, niestety w jej małej główce pozostanie już na zawsze...


Dane do tradycyjnych przelewów:


Zrzutka.pl sp. z o. o. 

al. Karkonoska 59 53-015 Wrocław

Nr konta: 43175013126884633801708669

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 111

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków