id: n6u6zk

Dzieci z Kenijskiej wioski.

Dzieci z Kenijskiej wioski.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 194 zrzutki i zebrali 1 199 694 026 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Proszę o wsparcie mojej zbiórki, która może odmienić życie kenijskich dzieci i ich rodzin w wiosce Northland City w pobliżu Ukundy. Środki zebrane podczas zbiórki będę przeznaczone na pomoc w ukończeniu budowy szkoły Safeway Academy, do której uczęszcza 120 dzieci. Szkoła jest w trakcie ukończenia jednakże wciąż brakuje niezbędnych środków na dokonanie prac wykończeniowych budynku: takich jak zadaszenie toalet ( jest to konieczne gdyż zbliża się pora deszczowa ), wykończenie ścian (gładź oraz budowanie części szczytowej) czy wylanie posadzek w salach lekcyjnych. Każdy wkład przyczyni się do poprawy nauki, życia uczniów oraz nauczycieli. Dodatkowo wsparcie to umożliwi zakup materiałów edukacyjnych, kluczowych dla efektywnej nauki. Innym istotnym celem jest umożliwienie dzieciom z ubogich rodzin kontynuowanie edukacji poprzez pokrycie opłat szkolnych, umożliwiając im równe szanse na rozwój. Twoja pomoc przyczyni się do budowy lepszej przyszłości dla tych dzieci i wsparcia ich rodzin w potrzebie. Dzieci w tej szkole spożywają posiłki na miejscu. Dlatego środki zebrane w ramach zbiórki będą również wspierać zakup żywności, aby zagwarantować dzieciom odpowiednie odżywianie, co wpłynie pozytywnie na ich zdrowie i koncentrację podczas nauki.

Razem tworzymy szanse i inspirujemy marzenia, dając dzieciom nadzieję na lepsze jutro.Dodatkowym przekazem dla wszystkich wspierających moją zbiórkę jest :

Promowanie równego dostępu do edukacji oraz podnoszenie świadomości społecznej na temat problemów występujących wśród dzieci i młodzieży w Afryce .


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 110

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!