id: n742jk

Na opłaty

Na opłaty

id: n742jk

Na opłaty

Na opłaty

202 zł 
z 1 500 zł
13%
zakończona 31.08.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam zrzutke założyłam, aby odciążyć partnera w sprawie rachunków za mieszkanie.

Jestem młodą osobą mam 22lata i roczna córeczkę. Straciłam 3dni temu pracę że względu na brak możliwości dogadania się w sprawach grafiku. Obecnie jestem w trakcie poszukiwania pracy, lecz ciężko znaleźć mi pracę w godzinach 14.30/23.00.

Partner pracuje od pon-pt 5.30-14.00/14.10. Dlatego mam utrudnione godziny pracy, ponieważ córka czeka na miejsce w żłobku. Pewnie pomyślicie mam w weekendy partnera w domu to mogę iść na weekendy.. Niestety tak kolorowo nie ma. Jak wcześniej napisałam jestem młodą osoba i chciałabym jeszcze zdobyć jakieś wykształcenie. Dlatego od września zaczynam szkołę. Szkoła jest 2 weekendy w miesiącu i dużo pracodawców jak ich o tym informuje odpowiada "Szukamy osoby na wszystkie weekendy, a nie na poszczególne. Bardzo mi przykro. Zapraszamy jak skończy Pani edukację". Chciałabym mu dalej pomagać by miesięcznie było cały czas na koncie na + a nie na -

Rozpiska rachunków:

*1099 wynajem + czynsz, * 100zl prąd, *60zl woda, *40zl gaz, *100zl kablówka *100zl opłaty abonamentowe.

Niestety do tego jest potrzebna praca. Dlatego zwracam się o pomoc by, wspomóc mu z wydatkami na mieszkanie. To jest kwota co +/- płacimy miesięcznie za rachunki. Ten miesiąc może być bardzo ciężki dlatego, nie przechodz obojętnie a wplac choć złotówkę. Wierzę że końca sierpnia znajdę pracę, która będę mogła wykonywać i pogodzić z wychowaniem dziecka.

Może ktoś z Was zna osobę lub sam ma pracę w nietypowych godzinach popołudniowych i ma wolne miejsce, na weekendy albo co mogę wykonywać w domu proszę o kontakt! Złapie się wszystkiego byle by nie zostawiać go samego z wszystkimi wydatkami :)

Dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MP
Michał podyma
30 zł
SM
Buongiorno
20 zł
DS
Dominika Siwik
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

865 600 zrzutek

i zebrali

767 451 502 zł

A ty na co dziś zbierasz?