id: n7nhn6

Dla Grzesia Walaska

Dla Grzesia Walaska

13 320 zł 
z 20 000 zł
66%
zakończona 11.10.2021r
395 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Całe środki ze zrzutki zostaną przekazane przez Grzegorza Walaska na cele charytatywne.


Oto treść jego wypowiedzi :


- To, co jest pomiędzy mną i kilkoma panami z GKSŻ, to musimy sobie wyjaśnić sami. Całą uzyskaną dzięki tej inicjatywie kwotę już teraz chciałbym przekazać na dom dziecka lub szpital w Ostrowie. Na pewno tak się stanie - powiedział przed kamerami nSport+ po zakończeniu meczu w Krośnie 45-latek.


Link :

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/963557/zuzel-wielki-gest-grzegorza-walaska-duza-suma-na-szczytny-cel Wpłacamy ! 20 tysięcy złotych, tyle kosztuje prawda. Nasz zawodnik Grzegorz Walasek został dziś ukarany za wypowiedź po niedzielnym meczu z Wilkami Krosno. Treść wypowiedzi była następująca:


- Cała sytuacja wydarzyła się przed finałem w Gdańsku. Poinformowałem Macieja Polnego, że niedobrze się czuję, że chciałbym odpocząć. Maciek powiedział, że muszę to zgłosić do GKSŻ. W imieniu moim i klubu taki mail został napisany, po nim dostałem odpowiedź negatywną. Musiałem przyjechać na te zawody. Wydaje mi się, że jeżeli zawodnik zgłasza niedyspozycję i informuje o tym mailowo, to wtedy powinni mnie wysłać na badania, a nie po fakcie i robić z tego szopkę - zaczął Grzegorz Walasek.


- Uważam, że jeżeli Polnemu brakuje zawodników w takich turniejach jak pary czy to co on robi, to niech sobie zaprosi Fiałkowskiego, Szymańskiego, niech oni się przebiorą w kevlary i jeżeli są zdrowi, to niech jeżdżą - kontynuował wychowanek klubu z Zielonej Góry, który tym samym uderzył w członków Głównej Komisji Sportu Żużlowego.


- Kiedyś może dojść do wielkiej tragedii. Przyjedzie zawodnik, który nie będzie sprawny, będzie musiał wyjechać, tak jak ja, i dotknąć taśmy, aby udowodnić, że jest coś nie tak. Źle to było pisane przez dziennikarzy wszystkich, dlatego chciałbym przekazać taką informację, że tak sytuacja wyglądała - podsumował Grzegorz Walasek.


Leśne dziadki siedzące w GKSŻ nie mogą znieść prawdy, która ich boli. Nie pozwólmy na to, aby Greg musiał płacić za prawdę. Udostępniajmy gdzie się da.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 395

 
Dane ukryte
300 zł
KP
Krystian
200 zł
MJ
Maciej Juskowiak
200 zł
A
Akom
200 zł
RB
Robert Beliński
200 zł
 
Dane ukryte
195 zł
WW
Wladcy Wlasnego Parkietu
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
J
Jasik
150 zł
D
Domin
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 18

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 475 zrzutek

i zebrali

577 603 440 zł

A ty na co dziś zbierasz?