id: n7nhn6

Dla Grzesia Walaska

Dla Grzesia Walaska

Nasi użytkownicy założyli 1 065 137 zrzutek i zebrali 1 158 847 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Całe środki ze zrzutki zostaną przekazane przez Grzegorza Walaska na cele charytatywne.


Oto treść jego wypowiedzi :


- To, co jest pomiędzy mną i kilkoma panami z GKSŻ, to musimy sobie wyjaśnić sami. Całą uzyskaną dzięki tej inicjatywie kwotę już teraz chciałbym przekazać na dom dziecka lub szpital w Ostrowie. Na pewno tak się stanie - powiedział przed kamerami nSport+ po zakończeniu meczu w Krośnie 45-latek.


Link :

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/963557/zuzel-wielki-gest-grzegorza-walaska-duza-suma-na-szczytny-cel Wpłacamy ! 20 tysięcy złotych, tyle kosztuje prawda. Nasz zawodnik Grzegorz Walasek został dziś ukarany za wypowiedź po niedzielnym meczu z Wilkami Krosno. Treść wypowiedzi była następująca:


- Cała sytuacja wydarzyła się przed finałem w Gdańsku. Poinformowałem Macieja Polnego, że niedobrze się czuję, że chciałbym odpocząć. Maciek powiedział, że muszę to zgłosić do GKSŻ. W imieniu moim i klubu taki mail został napisany, po nim dostałem odpowiedź negatywną. Musiałem przyjechać na te zawody. Wydaje mi się, że jeżeli zawodnik zgłasza niedyspozycję i informuje o tym mailowo, to wtedy powinni mnie wysłać na badania, a nie po fakcie i robić z tego szopkę - zaczął Grzegorz Walasek.


- Uważam, że jeżeli Polnemu brakuje zawodników w takich turniejach jak pary czy to co on robi, to niech sobie zaprosi Fiałkowskiego, Szymańskiego, niech oni się przebiorą w kevlary i jeżeli są zdrowi, to niech jeżdżą - kontynuował wychowanek klubu z Zielonej Góry, który tym samym uderzył w członków Głównej Komisji Sportu Żużlowego.


- Kiedyś może dojść do wielkiej tragedii. Przyjedzie zawodnik, który nie będzie sprawny, będzie musiał wyjechać, tak jak ja, i dotknąć taśmy, aby udowodnić, że jest coś nie tak. Źle to było pisane przez dziennikarzy wszystkich, dlatego chciałbym przekazać taką informację, że tak sytuacja wyglądała - podsumował Grzegorz Walasek.


Leśne dziadki siedzące w GKSŻ nie mogą znieść prawdy, która ich boli. Nie pozwólmy na to, aby Greg musiał płacić za prawdę. Udostępniajmy gdzie się da.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 395

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków