Odbudowa pałacu w Gądnie. Etap I "Dokumentacja konserwatorska i projekt budowlany" ID: n7smyn

Odbudowa pałacu w Gądnie. Etap I "Dokumentacja konserwatorska i projekt budowlany" ID: n7smyn

331 zł z 50 000 zł

0%

331 zł

331 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

31.08.2019r

8

8

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Moim celem jest odbudowanie i przywrócenia świetności klasycystycznego pałacu (ok.1830r.), usytuowanego w miejscowości Gądno (woj. zachodniopomorskie, powiat gryfiński) nad przepięknym jeziorem Morzycko. Jest to zadanie bardzo trudne i wymagające bardzo wysokich nakładów finansowych, gdyż pałac znajduje się stanie postępującej ruiny. Pierwszym etapem jest sporządzenie dokumentacji konserwatorskiej oraz opracowanie projektu budowlanego

Proszę o wsparcie mojej inicjatywy - odbudowy i rewaloryzacji Pałacu w Gądnie. Projekt ratowania obiektu jest bardzo kosztowny i będzie wymagał poniesienia wysokich nakładów finansowych (nawet do kilkunastu milionów złotych), dlatego należy realizować go etapami. Pierwszym krokiem jest opracowanie projektu budowlanego i ewentualne zabezpieczenie budynku przed dalszą dewastacją. jeśli uda się skutecznie przebrnąć przez wszystkie etapy ratowania zabytku, ostatecznym celem będzie utworzenie ogólnodostępnej Poradni Rehabilitacyjnej z bazą noclegową.Okolica obfituje w piękne miejsca krajobrazowe i historyczne. W sąsiedztwie znajduje się stadnina koni, liczne ścieżki rowerowe, miejsca organizowania spływów kajakowych.

Każda uzbierana złotówka, która nie zostanie wykorzystana w I etapie odbudowy zostanie wykorzystana w kolejnej fazie realizacji celu.

Oto link na na FP na Facebooku:

https://www.facebook.com/palacgadno

Wpłacający8

BA
Bożena Adamczyk
200 zł
J
Justyna
30 zł
I
Iwona
25 zł
AG
Anna Getka
25 zł
NS
Norbert Sawicki
25 zł
MJ
Marzena Jaworska
20 zł
AM
Alicja Mikołajczyk
5 zł
MB
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 009 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?