1 162 zł

łącznie

1 162 zł

1 162 zł

łącznie

zakończona

zakończona

31.08.2018r

19

19

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

W wielu miastach Polski w Boże Ciało niesie się do nieba dźwięczne uwielbienie. Pragniemy, aby również z Wrocławia wzniósł się głos modlitwy wyrażonej najpiękniejszą muzyką.

Koncert uwielbieniowy wNieboGłosy odbędzie się 31 maja 2018 o godzinie 19:00 na Placu Wolności. Jego organizatorem jest Archidiecezja Wrocławska we współpracy z Fundacją „Młodzi Młodym” oraz wspólnotami Dom na Skale, Domowy Kościół, Droga, Katolicka Odnowa w Duchu Świętym, Mamre, Michael i Inicjatywą Muzyczną „Wrocław Wielbi”.

Niezwykle pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji wNieboGłosów, w której tak licznie uczestniczyło wielu wrocławian i mieszkańców pobliskich miejscowości, utwierdził nas w przekonaniu, że w tym roku warto się spotkać po raz kolejny.

Na scenie wystąpią Orkiestra, Chór i Zespół wNieboGłosy oraz Zespół N.O.E. Tak jak rok temu chórzystów poprowadzi Sara Nestorowicz, a orkiestrę Artur Koza. Koncert poprzedzą otwarte warsztaty muzyczne, podczas których do Chóru będzie mógł dołączyć każdy ochotnik. Przygotowane w ramach warsztatów utwory wykonamy wspólnie w dniu koncertu.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Prosimy o wsparcie jego organizacji.

Wpłacający19

 
Dane ukryte
25 zł
BM
Bożena Milewska
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BH
Bernadeta Huk
50 zł
G
Gosia
336 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
D
Dorota
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 763 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?