7 204 zł z 15 000 zł

48%

7 204 zł

7 204 zł

z 15 000 zł

69 dni

69 dni

do końca

80

80

wspierających
48%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Powoli zbliżają się Święta, a w związku z tym zaczyna się czas myślenia o prezentach dla Bliskich. Na właśnie uruchomionej przez nas stronie z licytacjami można znaleźć ciekawe propozycje do tegorocznego worka św. Mikołaja ;-) Wpłaty z licytacji zasilą naszą Zrzutkową skarbonkę - wygrywający licytację wpłaci do niej uzgodnioną kwotę. Można więc jednocześnie dorzucić się do naszej zbiórki i uzyskać niebanalny upominek - dla siebie lub osób, które chcemy obdarować - co stanowi podwójną korzyść. Zapraszamy:    https://www.facebook.com/groups/295372788119642/    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Wszyscy mamy takie same potrzeby i w ich spełnianiu jesteśmy pełnoprawni – ci bardziej sprawni i ci na różny sposób mniej.  Jedną z podstawowych ludzkich potrzeb jest praca, a dzięki niej również możliwość spełniania innych potrzeb - materialnych oraz społecznych, w tym tych ze sfery marzeń i rozwoju osobistego. 


f5adfec9f7053653.jpeg 

Osoby z niepełnosprawnościami potrzebują i chcą pracować, jest im jednak trudniej to zrealizować. Potrzebują odpowiedniego wsparcia ze strony otoczenia.


Zespół trenerów pracy wspomaganej Stowarzyszenia OSTOJA udziela takiego wsparcia każdej potrzebującej tego osobie, dzięki czemu niemożliwe staje się możliwe.

w2f50c9a1a9f95ea.jpeg


Obejrzyj:Na czym polega nasza praca?


Trenerzy pracy wspierają osoby z niepełnosprawnościami w przygotowaniu do podjęcia pracy, znalezieniu zatrudnienia oraz udzielają długoterminowego wsparcia na stanowisku pracy i poza nim tak, aby to zatrudnienie było trwałe.      

         

W swoich działaniach  opieramy się na naczelnej zasadzie zatrudnienia wspomaganego:


                                        ,, WSPARCIA TYLKO TYLE ILE JEST  NIEZBĘDNE,   

                               SAMODZIELNOŚCI I AUTONOMII TYLE  ILE JEST MOŻLIWE"


w31a2f3069663740.jpeg


Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu ,,Zatrudnienie wspomagane skuteczną formą włączania w rynek pracy absolwentów szkół oraz placówek dla osób z niepełnosprawnością’’, który prowadzimy od 2018 r. dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jednym z wymogów  kontynuowania zadania jest jednak uzyskanie wkładu własnego na przeprowadzenie zaplanowanych działań. 

W tym roku, tak niełatwym dla nas wszystkich z powodu pandemii koronawirusa, jest nam szczególnie trudno zdobyć cały potrzebny wkład własny.  Część tego wkładu pozyskaliśmy już ze środków  Gminy Wrocław, brakuje nam jeszcze około 15 000 zł. 

Taki jest powód powstania tej zbiórki - żebyśmy mogli kontynuować wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami w spełnieniu tej ważnej życiowej potrzeby. 


j37c378730022899.jpeg


Jeśli chcesz przyczynić się do wdrażania  i rozwoju wspomaganego zatrudnienia, a dzięki niemu do uzyskania pracy i pozytywnej zmiany jakości życia osób z niepełnosprawnością - zachęcamy do udziału w naszej zbiórce. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę - stanowiącą cenną cegiełkę umożliwiającą kontynuację naszego działania. 


sf7a1ea7bbcf6179.jpeg

Zapraszamy do zapoznania się z nami i  naszymi aktywnościami

 na  stronie internetowej  WWW.ZATRUDNIENIEWSPOMAGANE.PL oraz na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/trenerzyostoja/,  gdzie na bieżąco dzielimy się naszymi sukcesami  -  owocami współpracy trenerów pracy i ich klientów.     

Filmy o zatrudnieniu wspomaganym:

https://youtu.be/ilC_KCh4e-s        - z napisami w języku polskim


https://youtu.be/Y4mpfqwkobg     -  z audiodeskrypcją


https://youtu.be/BpIl4LSACpc      - z tłumaczeniem na polski język migowy


Historia zatrudnienia przy wsparciu trenera pracy: 

 https://youtu.be/0utg1Im1sxY


Z całą działalnością naszego Stowarzyszenia zapoznacie się Państwo na stronie: www.ostoja.org.pl i fanpage FB: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie.Ostoja/ 


t2600e39cf9be072.jpeg


Co zrobimy jeśli zbierzemy więcej niż 15.000?

Wykorzystamy je na inne działania Stowarzyszenia „Ostoja” na Rzecz Osób

z Niepełnosprawnościami, które od ponad 25 lat na różne sposoby wspiera osoby z różnymi formami niepełnosprawności, w różnym wieku i na różnych etapach życia.

Wpłacający80

KT
Krzysztof Trembaczowski
500 zł
HW
Henryk Wojciechowski
500 zł
K
Koło Gospodyń Wiejskich
500 zł
UI
UBEZPIECZENIA IWONA KOPANIA
300 zł
AC
Anna Ciemniecka
200 zł
SM
Stanisław Makowski
200 zł
BG
Barbara Gramacka
200 zł
AP
Alojzy Paszczak
200 zł
V
Violetta Sołtysik
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 368 zrzutek

i zebrali

331 089 639 zł


A ty na co dziś zbierasz?